EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Skeleton
#1910324
Witam.
Ostatnio kupilem sobie poda drag nano, bo znudzil mi sie moj poprzedni e papieros. Nie mam wielu oczekiwań od e papierosów. Chcę tylko by smak był okej i była nikotyna.
Przejdę do problemu.
Kupilem pare dni temu voopo drag nano kit w sklepie osiedlowym u sebixa. Żałuję, ze nie jakis markowy, bo nie zwroci mi raczej na sam paragon? Problem polega na tym, ze grzalka (kartridż) przepala sie od razu po założeniu.
1 mam na maxa przepalony palilem na nim 3 dni i nadaje sie do wyrzucenia. 2 kupilem juz ten nowszy z pojemnością 1.8 ml też przepalil sie od razu ale nie do konca, bo jak przekladam go na parę minut to jest okej. I 3 to ten najnowszy nie przepalil sie jeszcze caly ale czuć już w nim jak drapie po gardle.
Nie wiem o co chodzi, olejki mam specjalnie pod poda, przed zalanien czekam 15 min zawsze, czy to pod jest popsuty?
Mam dość marnowania pieniędzy, myślę , ze jeszcze raz bym kupil 1,8 ale to bez sensu jak w ciagu dnia sie przepala.
Możliwe jest, ze za duzo/ dlugo sie zaciagam, bo właśnie tak lubie palic, ale też nie robię 10 buchow na minutę. To zależy na ile mam ochotę.
Proszę zeby ktos mi odpisał przynjamniej czy warto isc spróbować go wymienic czy to ja moge robic blad tym ze pale czasem dlugo?
Jak np przycisne go zebami to tym szybciej czuc spalona grzalke.
Awatar użytkownika
By pol
#1910326
Piszesz na forum o EIN.
Oczy bolą jak cały czas piszesz o paleniu...
Przestań palić, a zacznij vapować/chmurzyć, a może i grzałki przestaną się palić.
W EIN nie używamy olejków.

--> page/leksykon
--> page/faq-wapera

************
Skeleton pisze:....
Nie wiem o co chodzi, olejki mam specjalnie pod poda, przed zalanien czekam 15 min zawsze, czy to pod jest popsuty?
Mam dość marnowania pieniędzy, myślę , ze jeszcze raz bym kupil 1,8 .....


VOOPOO DRAG Nano
Nowa grzałka 1.8ohm, DRAG Nano jest zoptymalizowana dla Nic SALT.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1910380
Skeleton pisze:W dupie mam jakieś forum dla dzieciaków, nie mam zamiaru się kogoś tu słuchać, zadałem pytanie, a ty mi nie pomogles, tylko spamujesz pisząc nie na temat.


Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Samo zrozumienie zresztą kłania się również.
Pol Ci pomógł. To Twój problem, że nie potrafiłeś tego zauważyć.
Przychodząc na forum, podczas rejestracji, zaakceptowałeś obowiązujący tu Regulamin. Więc w zadku możesz mieć wszystko co tylko zechcesz, oprócz tego co zgodziłeś się tu przestrzegać
a tym m.in jest również słuchanie innych userów, szczególnie gdy próbują Ci pomóc naprowadzając na właściwy tor.
Twoje następne podobne zachowanie będzie uhonorowane medalem.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.