EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By bale11
#1909984
Witam, jaka jest według was najlepsza grzałka i wata do atomizera Kylin M ? . Co myślicie o grzałkach WOTOFO DIY Coil Mesh? Kupiłem watę Cotton Bacon 2.0 i zamierzam palić na 40-55 W.

Druga kwestia odnośnie ułożenia waty.

https://zapodaj.net/6fb72a24ee525.jpg.html
https://zapodaj.net/5a9e111d6e23c.jpg.html

Kolega zrobił mi taki setup. Użył waty Angorabbit Vape Cotton black i grzałki 0.2(40-60W) która była w zestawie z kylinem M. Pierwsze 3 buchy smaczny intensywny smak, następnie bober przy którym prawię się udusiłem. Pozniej nie było czuć smaku, jakby sama wata. Na początku paliłem na 40-45 W, zmieniłem do 35 ale kompletnie bez smaku .
Awatar użytkownika
By hilton1
#1909992
Moim zdaniem za dużo waty w kanałach.W kanałach ma jej być bardzo mało i musi być luźno ułożona i tak z milimetr nad dnem, tzn. nie powinna dotykać dna kanałów i nie przycinaj waty przy samej siatce tylko zostaw tak z 4 milimetry zapasu, taki bufor. A , co do waty, każda jest dobra najważniejsze jest poprawne jej przycięcie i ułożenie. Ja dodatkowo przed włożeniem waty w kanały, przebijam ją igłą kilka razy pod siatką na wylot, tak żeby wata była nieco spulchniona. Osobiście stosuję siatki 0,18 ale na 0,20 też nie narzekam.Wapuję na 45W i jest super.
By bale11
#1909993
Okej, jutro kupię WOTOFO DIY Coil Mesh 0,18. Mam jeszcze pytanie odnośnie tego bobra i stracenia smaku. Pierwszy raz mam boxa- drag 2 i tego kylina, bawiłem się w regulacją temperatury- ustawiałem 150-180 C + te waty 40 do 50 W, gdzie producent na grzalce 0.2 i tak zaleca do 60, czy to mogło spowodować posmakiem spalenizny? (W przełyku miałem wrażenie jakbym wódkę wypił)Buch za buchem tracenie kompletnie smaku. Jeszcze na marginesie napiszę, że używam premixu momo koktajl truskowy, ale to chyba nie jest problemem.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1909995
bale11 pisze: bawiłem się w regulacją temperatury- ustawiałem 150-180 C + te waty 40 do 50 W, gdzie producent na grzalce 0.2 i tak zaleca do 60, czy to mogło spowodować posmakiem spalenizny? .


Ta grzałka nie jest przeznaczona do trybu TC.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1910004
Nie jest przeznaczona do trybu TC to raz, a po wtóre, to kolega musi odnaleźć i poczytać tematy o TC (oczywiście jak już kupi grzałkę z SS), bo to nie jest takie proste jak tylko ustawienie ilości W i stopni C.
@bale11 wpisz w Google "WOTOFO OFRF NexMesh mesh coil" i znajdż grzałkę z SS316L 0,15oma, ta się do trybu TC nadaje.
A co do tego braku smaku i bobra - obstawiam nędzny transport, za dużo upchanej "na chama" waty. Powinieneś się postarać o lepszą, bardziej szczegółową fotkę, to można by pewnie coś więcej wywnioskować.
By Gondini
#1910026
Z tego co widać na zdjęciu zdecydowanie za dużo waty w kanałach, wsadź dużo waty pod siatkę musi przechodzić z dużym oporem, potem przytnij ja pod kątem 45 stopni. Góra waty, że tak to określe, musi być ponad siatką, ale nie może dotykać mesha od góry.
Wtedy będziesz miał pewność że że wata przylega na całej powierzchni.
Do kanałów na liquid daj mało waty niech wchodzi tam luźno.
Robie tak od dawna i nie mam żadnych problemów z transportem liquidu i nie przytrafiło mi się żaden "dry hit"
pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.