EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By konkooks
Witajcie :) Posiadam aktualnie tesle punk 220w, z górą smok baby v8. Chciałbym zmienić górę :arrow: Nie górę tylko parownik. D. na jakąś inną :) Próbowałem tvf12 lecz nie wiem czemu ale cały czas uciekał mi liquid przez wlot powietrza, przez co musiałem go oddać na reklamację. Szukam czegoś na gotowe grzałki, aby liquid nie wyciekał jak szalony oraz z budżetem do 120zł. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
By hilton1
Spróbuj Kylina M ,nie jest on na gotowe grzałki,lecz setup jest banalnie prosty i daje 100% pewności, że nie będzie ciekł.
By polo57
Mam tą samą Teslę i na początek wsadziłem Aspire Nautilus 2 kupioną za 79 zł w Edymie i smaczy bardzo fajnie. Ale to MTL. Nie za duż liquidu lej. Delikatnie i z rozsądkiem.
By wratchild
Nautilus 2 ma też grzałki 0,7Ohma pod DTL - można wypróbować co komu pasuje. Zalewać go można niemal do końca baniaka, tylko przy zakręcaniu przewrócić do góry nogami na 1,5-2 obroty. Wtedy nie cieknie i nie pluje liquidem.
By polo57
Ooo to ciekawe. Czyli wlać prawie do końca, zakręcić zostawiając 2 obroty, przewrócić do góry nogami i dokręcić do końca ?. Dobrze rozumię ?.
By wratchild
Poszukaj sobie na YT kanału Vaping With Vic. Ma video z długą recenzją Nautilusa 2 (po angielsku). Dokładnie pokazuje jak obracać atomizer i co zrobić żeby nie bulgotał i nie ciekł. Ja na początku myślałem, że pójdę reklamować ten sprzęt do najlepszego sklepu bo strasznie siorbałem liquid. Po zastosowaniu patentu z obracaniem problem zniknął.
Porada Aegis mini+ zeus X

Siema. Obecnie posiadam Aegisa mini Max 80w. i zas[…]

Siemanko, mam problem, ostatnio dostałem portfel z[…]

Witam serdecznie, To mój pierwszy post na forum -[…]

Komunikat "Battery too cold"

nie chce się ładować. Gdy podpinam ładowarkę wyświ[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.