EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By jaca2702
#1908678
Siema czy premix z allegro są legit? Bo cena 5zł niższa niż standardowa co jest trochę podejrzane?
By Baryua
#1908687
Proszę pisać po polsku. Jeśli chodziło Ci o oryginalność produktu, to powinno być to opisane na aukcji, jeśli nie jest opisane - lepiej nie ryzykować. Mimo opisu lepiej zerknąć w zakłądkę"O sprzedającym" i jeśli sprzedawcą nie jest firma to lepiej nie kupować.
By cliver
#1908692
Ceny w sieci zawszę będą niższe niż lokalnie, ale jak doliczyć wysyłkę wychodzi na to samo :)
By BarBastek
#1908712
cliver pisze:Ceny w sieci zawszę będą niższe niż lokalnie, ale jak doliczyć wysyłkę wychodzi na to samo :)
Chyba, że jesteś "smart", wtedy wychodzi korzystniej sprzedaż poza sklepem np. przez portal aukcyjny zawsze wyjdzie taniej. Trzeba pamiętać, że jeśli ktoś prowadzi firmę i chce sobie dorobić lub ma status klienta biznesowego w hurtowni, może wystawić przedmiot typu premix taniej, to i tak na tym zarobi

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
By tarantulaw2
#1909630
Brałem dwa razy premixy z allegro i do tej pory było OK. Ale brałem od sprzedających z dobrą oceną i z dużą ilością transakcji.
Awatar użytkownika
By pol
#1909639
Zanim kupisz taniej...
https://starychemik.wordpress.com/2019/ ... a-i-zycia/

Nie zawsze taniej znaczy lepiej
StaryChemik pisze:Tak czy inaczej – unikajcie liquidów z niepewnych źródeł, szczególnie jeśli używacie płynów zawierających [ciach] (wiem, są w Polsce nielegalne, ale z drugiej strony znam życie). Jak będą nowe informacje dotyczące amerykańskiej epidemii, nie omieszkam was poinformować..

https://starychemik.wordpress.com/2019/ ... luc-w-usa/
By BarBastek
#1909662
@pol tu nie chodzi o kupowanie premixu nieznanej marki. Mówię o kupowaniu premixu ale nie przez stronę sklepu z EIN tylko przez allegro. Dajmy na to premix DUO, który jest tańszy na portalu aukcyjnym niż w sklepie waperskim prawdopodobnie przez mniejszą marżę sklepu.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
By RAZR144
#1909663
Kupowałem już nieraz premixy na allegro i ani razu się nie naciąłem. Nie dość,że są dużo tańsze to często na drugi premix jest od razu zniżka 20-40%.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.