EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1856217
bartek1989 pisze:po co kupować vct5 jak są vct6 nowsze to od razu gorsze?

Gorsze to może niekoniecznie, ale mają mniej amperów niż VTC 5. Jeżeli wiesz co to są ampery to powinieneś wiedzieć o co chodzi.
Awatar użytkownika
By barror
#1856242
Warto zaznaczyc, ze to co jest wazniejsze, zalezy od typu uzytkownika. Dla przykladu ja uzywajac elektronika 15-20W max, moge bezpiecznie wapowac na aku z mniejszym amperazem. Wiec dla mnie wazniejsza jest pojemnosc. Natomiast, jesli ktos ma zamiar uzywac powyzej 80W, lub uzywajac mechanika, potrzebuje jak najwiekszy prad rozladowania. Wiec Kolego @Erni , pytanie brzmi, jaka moc chcesz wykorzystywac na tej tesli?

Warto tez, przeczytac na forum tematy o akumulatorach, jak chocby ten: post1725329.html#p1725329 . Jesli zas chodzi o bezpieczenstwo i codzienne uzywanie akumulatorkow, bardzo konkretny film znajdziesz na kanale YT "oni wapuja", ogladalem ostatnio i moge polecic z calego serduszka.
By Erni
#1856332
Jak miałem isticka pico 75w no to głownie na 50 vat paliłem, jestem zupełnie zielony w temacie e papierosów na tesli zamiar mam palić 6 lq a vaty ustale dopiero jak zobaczę jakie chmurki beďą iść, zastanawiałem sie też nad akumulatorem samsung 25r
Awatar użytkownika
By barror
#1856336
Erni pisze:Jutro ogarne filmik, ale widzialem w opisie że,polecaja samsung 25r i vtc4 i 5

W takim razie lepiej dmuchac na zimne, wez vtc5, u kolegi na bazarku tanio i sprawdzone : topic128063.html

Edit: Tak jak kolega wyzej napisal, samsungi tez sa ok, 3 para jaka moglbys sie zainteresowac to LG HG2, najdrozsze z tej trojki, ale z najwieksza pojemnoscia.
Awatar użytkownika
By pol
#1909474
ori1 pisze:odgrzeje kotleta... nie polecam hg2 15A nie wytrzymują. kupione 12szt każdy do wymiany

Złotą łopatę przyznać by Ci należało.

A jeżeli już nabijasz posty, to z większą rozwagą (50 napisanych własnoręcznie merytorycznych postów) - długa droga.

LG HG2 nie zawsze jest tym co wmawia sprzedawca.

https://batterybro.com/blogs/18650-whol ... 50-battery
Ostatnio zmieniony 09 lis 2019, 00:17 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.