EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By RAZR144
Cześć !
Chciałbym zakupić sobie nowy parowniczek z tym,że nie mam pojęcia co by sobie sprawić. Głównie używam Pharaoh Mini RTA i Zeusa X (z jedną grzałką) i szukam czegoś podobnego. Myślałem nad profilem unity bądź Kylin M ale z tego co wiem to wciągają strasznie dużo liquidu,a jednak spalanie 20ml na dzień nie jest oszczędne :)
Z wymagań to górny airflow, drip 810 i jedna grzałka gdyż nie widzę sensu w dwóch - tylko więcej czasu zajmuje zrobienie nowych i więcej baterii ściąga.
Jakieś propozycję ?
Pozdrawiam
By RAZR144
Juggerknot to jednak sprzęt nie na moją kieszeń ale Horus wygląda ciekawie,a nad Intake myślę od dłuższego czasu i pewnie prędzej czy później go kupie w czarnej wersji oczywiście :)
Awatar użytkownika
By Superlux
Spokojny Intake albo trochę lepiej smaczący ale więcej chlejący Horus. W obu parownikach bardzo ciężko spieprzyć setup, chyba że ktoś ma szczególne zdolności :mrgreen: . To są pewniaki.

:drinkb
By BarBastek
Możesz zawsze dać ogłoszenie w dziale Kupię na Bazarku, może ktoś ma klona Juggerknota. Horus bardziej dostępny, tak jak Intake i oba dobrze oddają smak ale bardziej bym się skłaniał ku Horusowi i Juggerknot mini klon.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
Zależy jaki przeciąg kto lubi. Dla mnie Horus jest za luźny a Intake optymalny, choć niektórzy twierdzą, że to bardziej rdl.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Molinberry Lista aromatów

Molinberry lista aromatów! Lista aromatów aktual[…]

Akcyza - Jedziemy z koksem!

Braliście udział w akcji w 2015? To zasady są Wam […]

Simple Mango

#BE_ILLUMINATI #ILLUMINATI #K_IlLUMINATI #BE_WELL […]

Atomizer Wotofo and Mr.JustRight1

Dzień dobry. Wczoraj zakupiłem atomizer Wotofo rda[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.