EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By RAZR144
#1909431
Cześć !
Chciałbym zakupić sobie nowy parowniczek z tym,że nie mam pojęcia co by sobie sprawić. Głównie używam Pharaoh Mini RTA i Zeusa X (z jedną grzałką) i szukam czegoś podobnego. Myślałem nad profilem unity bądź Kylin M ale z tego co wiem to wciągają strasznie dużo liquidu,a jednak spalanie 20ml na dzień nie jest oszczędne :)
Z wymagań to górny airflow, drip 810 i jedna grzałka gdyż nie widzę sensu w dwóch - tylko więcej czasu zajmuje zrobienie nowych i więcej baterii ściąga.
Jakieś propozycję ?
Pozdrawiam
By RAZR144
#1909451
Juggerknot to jednak sprzęt nie na moją kieszeń ale Horus wygląda ciekawie,a nad Intake myślę od dłuższego czasu i pewnie prędzej czy później go kupie w czarnej wersji oczywiście :)
Awatar użytkownika
By Superlux
#1909471
Spokojny Intake albo trochę lepiej smaczący ale więcej chlejący Horus. W obu parownikach bardzo ciężko spieprzyć setup, chyba że ktoś ma szczególne zdolności :mrgreen: . To są pewniaki.:drinkb
By BarBastek
#1909490
Możesz zawsze dać ogłoszenie w dziale Kupię na Bazarku, może ktoś ma klona Juggerknota. Horus bardziej dostępny, tak jak Intake i oba dobrze oddają smak ale bardziej bym się skłaniał ku Horusowi i Juggerknot mini klon.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1909504
Zależy jaki przeciąg kto lubi. Dla mnie Horus jest za luźny a Intake optymalny, choć niektórzy twierdzą, że to bardziej rdl.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Witam ,jak w temacie jaki aromat bedzie najlepiej […]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Witajcie, służył kilka lat, gniazdo zasilania odmó[…]

Ile wat?

Czy każdy drut wytrzyma 200w czy są jakieś konsekw[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.