EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Maskota
#1891428
Ja niestety albo stety nie używałem ich.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mario132
#1891432
Las Palmas może nawet być taki owocowy ale 2 tygodnie musi stać inaczej chemia i stężenie 15%.
By LoKo6264
#1893085
Witam, jakie stężenie dla tych aromatów z Los Aromatos? A jak się komuś chce liczyć, to każdy będzie wlewany do 80ml bazy

Aromaty:
- Snowman
- Papafrost
- Holy moly
- Chillout
- Easyman
- Laspalmas
- Fatboy
- Achtung
By Maskota
#1893088
Wszystko masz na butelkach. Jak to tobie się nie chce liczyć to my ci mamy liczyć? Ty sobie żarty robisz czy tak poważnie
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1893090
LoKo6264 pisze:Witam, jakie stężenie dla tych aromatów z Los Aromatos? A jak się komuś chce liczyć, to każdy będzie wlewany do 80ml bazy

Aromaty:
- Snowman
- Papafrost
- Holy moly
- Chillout
- Easyman
- Laspalmas
- Fatboy
- Achtung


@LoKo6264 szanujmy się, to matematyka na poziome szkoły podstawowej.

http://www.steam-engine.org/juice.html
By LoKo6264
#1893092
Proszę nauczcie się czytać ze zrozumieniem...
Napisałem o stężenie. Więc o procent jaki mam wlać. Potem dodałem, że JEŚLI KOMUŚ CHCE SIĘ LICZYĆ, to niech policzy. Mi chodzi o stężenie, a nie matematykę. Czytajcie ze zrozumieniem. Na butelkach stężenie pisze 8-15%. Jest to bardzo duża różnicy ważąca czy mi olejku wyjdzie 150 czy 300 ml i który będzie dobry, a może po środku? Tego nie wiem, chciałem się dowiedzieć, dlatego udałem się na forum...
By Maskota
#1893093
Ja stosuje przy LA 10proc.
Olejki to ty idz gdzie indziej robić my ich tutaj nie używamy
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 10:43 przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1893094
LoKo6264 pisze:Witam, jakie stężenie dla tych aromatów z Los Aromatos? A jak się komuś chce liczyć, to każdy będzie wlewany do 80ml bazy


Ja to inaczej odebrałem.
By LoKo6264
#1893096
Maskota pisze:Ja stosuje przy LA 10proc.
Olejki to ty idz gdzie indziej robić my ich tutaj nie używamy


Dzięki;)

SuwMar pisze:
LoKo6264 pisze:Witam, jakie stężenie dla tych aromatów z Los Aromatos? A jak się komuś chce liczyć, to każdy będzie wlewany do 80ml bazy


Ja to inaczej odebrałem.


Nie wiem od kiedy "chcieć" to "kazać", ale ok. Koniec spamu, jak ktoś ma jeszcze coś do dodania w sprawie stężenia prosiłbym o odpowiedź :)
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1893100
LoKo6264 pisze:Na butelkach stężenie pisze 8-15%. Jest to bardzo duża różnicy ważąca czy mi olejku wyjdzie 150 czy 300 ml i który będzie dobry.


Kolega @Maskota napisał że daje 10%, ja Ci powiem, że daje 15%, przyjdzie trzecia osoba powie daje 5% i jest OK.
Najlepiej zrób sobie trzy próbki po 10ml z różnymi stężeniami, wtedy najszybciej znajdziesz to, czego szukasz.
By Krokus71
#1908725
Wapuje sobie Los Aromatos Premium od jakiegoś czasu (na zmianę z Big Mouth), więc zamieszczam moje opinie nt. ich smaków. Wapowane na Kylin M RTA, mesh 0,2Ohma, na 40 Watach.

1)Holy Moly - 100% guma airwaves ta fioletowa. Jako że nie trawie mięty, to dla mnie okropne. Ale dla lubiących ten smak myślę że świetny wybór, bo nie jest dobrze odwzorowany i wyraźny.

2) PapaFrost - wg producenta jest tam mango, melon, grejpfrut i liczi... U mnie po tygodniu przegryzania się smakuje jak nadzienie o smaku różanym z pączków. Prawdopodobnie samo liczi aż tak przebija. Nie ma dramatu, ale nie polecam, zupelnie nie czuc ww. owoców.

3) GrapeFantos - fantastyczny, orzeźwiający smak. Słodkie, wyraźne winogrona z chlodzikiem. Mój faworyt.

Czy próbował ktoś z Was FatBoy? Ma to sens czy namieszane za dużo smaków i wychodzi bliżej nieokreślony mix?
By vag1sell
#1908741
posiadam z tego 3 aromaty. :
1 ice tea lemon...
stężenie 10 kropel na 10ml bazy 12mg wychodzi 11mg. gęstość 50/50
mieszane w masażerze do ciała :p 2500obr/min... dostanę 1 dzien wapowane na atomizerze cerberus siatka mesh dual 0.3ohm mod aegis 100w na 36w.. smak ideolo chmura duża ale po 2 zbiornikach się nudzi w tym parowniku i smak ginie gdzieś.... przezucam. na kylin m siatka 0.22 ohma smak ideolo nawet po 20ml wyjarania na 35w. dobry na codzień ale hit smaku o dziwo na grzalce W8 4 rdzeniowa na tanku frogman moc 55w o dziwo lepszy smak. jak na kylin m.. nie nudzi się wogole...
nie dlugo opiszę inne smaki bo mam ich sporo od los aromatos.. puki co najlepsze aromaty jakie miałem a miałem z 5 firm jak narazie

Ostatni raz proszę: pisz poprawnie.
D.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.