EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By wolfied
#1908241
Cześć. Jestem nowy w etapie rolach praktycznie bo wcześniej paliwem tylko przez 3-4 lata na ego aio zwykle liquidy 18 mg. Ostatnio kupiłem atomizer smok TV mini V2 i baterie tymczasowa jakiegos sticka smoka 3100mah. Mniejsza. Kupuje premixu 50ml, odlewy do osobnej butelki 10 ml jego. Wtedy do premixu 40ml dolewam 2 spoty 10 ml o mocy 20mg. Smak wtedy mi pasuje i moc jest znoszą ale ile go wychodzi mg? 9mg?
I jeszcze drugie pytanie została mi ta odlana butelka 10ml premixu. Czasem Lubie poczuć kopa, moc wiec ile do tych 10 ml premixu dodać nikotyny z shota 20mg na ml Żeby wyszła powiedzmy 18-20?
I trzecie pytanie im więcej shota dodaje do premixu tym słabszy jest smak tak?
Z góry dzięki za odpowiedź. Ale facet z pewnego sklepu mnie tym zainspirował i uwielbia te sami jak i też lubię poczuć kopa :-D
Awatar użytkownika
By marcos2
#1908246
wolfied pisze:. Czasem Lubie poczuć kopa, moc wiec ile do tych 10 ml premixu dodać nikotyny z shota 20mg na ml Żeby wyszła powiedzmy 18-20?

@admin
@SirKordian
Liczcie, ciekawe ile wam wyjdzie :lol:
By SirKordian
#1908247
Widzialem. Wynik jest cudowny. I przez to pytanie zacząłem zastanawiać się nad wiekiem autora tematu. Stężenia, proporcje i procenty to wiedza z podstawówki chyba i to raczej dość powszechna. Można jeszcze tu użyć równań z dwiema niewiadomymi lub układu równań?
By admin
#1908254
marcos2 pisze:Liczcie, ciekawe ile wam wyjdzie :lol:

Nie wszystko zrozumiałem... dlatego podesłałem link do kalkulatora, którego nie da się oszukać :lol:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1908256
marcos2 pisze:
wolfied pisze:. Czasem Lubie poczuć kopa, moc wiec ile do tych 10 ml premixu dodać nikotyny z shota 20mg na ml Żeby wyszła powiedzmy 18-20?



Aby otrzymać 18 mg/ml do 9 ml shota 20 mg dodaj sobie 1 ml premixa.
Otrzymasz 10 ml płynu o mocy 18 mg/ml.
A jeśli chcesz od razu zrobić go więcej, to idź na całość.
Do tych 10 ml premixa dodaj 90 ml shotów 20mg/ml.
Otrzymasz 100 ml liquidu o mocy 18 mg/ml


Aby otrzymać 20mg/ml w przypadku posiadania shotów 20 mg/ml wapuj samą bazę.
W obu przypadkach aż zazdroszczę smaku.
A gdyby tak jeszcze pomyśleć na jak długo wystarczy Ci te odlane 10 ml premixa, szczególnie w wersji 20 mg, to ...
ho, ho, ho...
By admin
#1908260
SirKordian pisze:A można gdzieś dostać shoty 20mg? Widziałem maksymalnie 18mg.
;D

Można dostać shoty nikotynowe, a nawet sole nikotynowe, które dużo bardziej "kopią w płuco". Dużo osób przerzuciło się na sole właśnie z tego powodu.
By SirKordian
#1908261
Zloty Admin. Musze doczytać, bo chyba coś przegapiłem. One są w kryształach/proszku czy w płynie? Możesz podesłać mi więcej informacji na PW?
By admin
#1908262
SirKordian pisze:Zloty Admin. Musze doczytać, bo chyba coś przegapiłem. One są w kryształach/proszku czy w płynie? Możesz podesłać mi więcej informacji na PW?

Są normalnie w płynie jak każdy inny shot. Poniżej podrzucam Ci 2 zdjęcia. Więcej informacji musisz sobie "wygooglować" *GOOGLE*
Załączniki
salt1.jpg
salt2.jpg
By SirKordian
#1908264
Ale też stężenia do 20mg/ml. Jak mieszam 100 ml o stężeniu 3mg/ml to potrzebuję 15ml o stężeniu 20mg/ml. Koszt wyjdzie około 7,5, albo i więcej. Jak używałem shotów 108mg/ml to wystarczyło 3ml i koszt wychodził około 2,4 czyli 1/3. Jak wejdzie akcyza to będzie jeszcze drożej, a grozi powrotem do analogów, bo będzie taniej.
Awatar użytkownika
By marcos2
#1908265
DorotaM pisze:Aby otrzymać 18 mg/ml do 9 ml shota 20 mg dodaj sobie 1 ml premixa.

To ja proszę teraz o uzasadnienie mi sensu kupowania i używania tego premiksa. Walory smakowe? :lol:
Można do szklanki cukru wlać dwie łyżeczki wody i udawać, że się pije herbatę, czemu nie? :lol:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1908266
A to już prośba do kolegi chyba. :lol:
Co do walorów smakowych, no tych to bym się akurat tu nie doszukiwała w przypadku powyższych działań. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Evendi
#1908271
marcos2 pisze:Można do szklanki cukru wlać dwie łyżeczki wody i udawać, że się pije herbatę, czemu nie?



To się homeopatia nie nazywa przypadkiem...;)?


Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
By wolfied
#1908282
Dobra, spokojnie, ogarniam już wszystko dzięki wam. A premixa kupiłem właśnie dla smaku, ale trochę odlalem i tak z 2 ml tej 20stki dodałem i jest akurat do kopa kiedy np. Idę na jakąś domowke i do alkoholu lepiej się takie coś pali. Na drugim epapierosie, smoku pale premix 40ml + 2x 10ml/20mg shota

E-papierosów się nie pali!!! Kolejny raz nie mam zamiaru zwracać Ci na to uwagi - Admin

Edit: Do admina, moim zdaniem skoro większość mówi że pali epapierosa w sklepach z epapierosami, w gronach znajomych itd. to czemu zabraniać? Mi wstyd powiedzieć że vapuje bo to kojarzy się ogólnie z gimbazą w tej chwili. Kiedyś to się zmieni na pewno jak gimnazjaliści wyrosną ale po co zabraniać takiej głupoty jak mówienie czy się pali czy 'vapuje'. Ja pale
By admin
#1908381
wolfied pisze:Edit: Do admina, moim zdaniem skoro większość mówi że pali epapierosa w sklepach z epapierosami, w gronach znajomych itd. to czemu zabraniać? Mi wstyd powiedzieć że vapuje bo to kojarzy się ogólnie z gimbazą w tej chwili. Kiedyś to się zmieni na pewno jak gimnazjaliści wyrosną ale po co zabraniać takiej głupoty jak mówienie czy się pali czy 'vapuje'. Ja pale

Gdzie w e-papierosie masz proces spalania? Jeżeli nie odpowiada Ci słowo wapowanie, to zawsze możesz zastąpić je słowem inhalacja czy chmurzenie itp.
Awatar użytkownika
By marcos2
#1908384
Między innymi, dzieki temu "paleniu", "olejkom", "dymowi", mamy ustawę w kształcie w jakim jest, a głąb jeden z drugim nie wiem czy nie chce, czy nie potrafi tego pojąć i zrozumieć.
@wolfied wodę na herbatę w czajniku też palisz, czy może jednak gotujesz???
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.