EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Zbycho89
#1907852
Cześć Wam.

Dziś Peach z serii Basic.


Płyn otrzymujemy w butelce typu gorilla o pojemności 60 ml.

W butelce znajduje się 40 ml płynu, do którego należy dodać 20 ml bazy nikotynowej.


Płyn testowany po odstaniu tygodnia od zmieszania.


Zacznijmy standardowo od zapachu. Zapach po odkręceniu butelki jest identyczny jak jak po otwarciu puszki z brzoskwiniami.


Czas na test przez kroplę na palec. Zdecydowanie słodycz owocu przyćmiewa jego smak przy tym typie testu.


Set, na którym testuję ten płyn to Drop RDA wraz z fused claptonami własnej produkcji.


Płyn po odparowaniu jest delikatny i nie powinien przeszkadzać osobom z naszego otoczenia.


Tak jak pisałem wcześniej o puszce z brzoskwiniami tutaj jest to samo, w smaku przeważa słodycz lecz nie jest ona muląca.


Według mnie ten płyn jest ciekawy oraz przez to że jest słodki nadaje się również na cieplejsze dni. Miłego dnia.

Obrazek

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
By Zbycho89
#1907853
Cześć wam.

Dziś Apple z serii Basic.


Płyn otrzymujemy w butelce typu gorilla o pojemności 60 ml.

W butelce znajduje się 40 ml płynu, do którego należy dodać 20 ml bazy nikotynowej.


Płyn testowany po odstaniu tygodnia od zmieszania.


Zacznijmy standardowo od zapachu. Aromat jest przyjemny i lekko słodki, przy czym mocno owocowy.


Czas na test przez kroplę na palec. Zdecydowanie przy tym teście czuć lekko cierpkie jabłko.


Set, na którym testuję ten płyn to Drop RDA wraz z fused claptonami własnej produkcji.


Płyn po odparowaniu jest delikatny i nie powinien przeszkadzać osobom z naszego otoczenia.


Płyn jest bardzo delikatny, przeważa w nim lekka słodycz jabłka lecz jest wyczuwalna również cierpkość jabłka.


Według mnie jest to jabłko jakich wiele na rynku i nie wyczuwam w nim nic specjalnego. Miłego dnia

Obrazek

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.