EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Ania257
Witam, moja 4 letnia przygoda z ijustem 2 dobiegła niestety końca gdyż bateria nie jest wieczna :) Niestety, ponieważ mimo wielu negatywnych opinii, przez 4 lata zupełnie nic się z nim nie działo, a nie miał łatwego życia. Z racji tego, że dobrze nam się współpracowało chciałam kupić taki sam model ale może bardziej polecacie jakiś nowszy model ijusta?
Awatar użytkownika
By PucH2
Za tym modelem niezbyt tu przepadają. Jak już musisz to kupuj co lubisz. Następny jest ijust 3.
By azael
Jeśli masz sprawny parownik, i koniecznie chcesz kolejną rurkę Eleafa, to mam do pozbycia się zasilanie do ijusta 21700, dokupisz sobie aku i stary parownik znów będzie chmurzył.
By Ania257
azael pisze:Jeśli masz sprawny parownik, i koniecznie chcesz kolejną rurkę Eleafa, to mam do pozbycia się zasilanie do ijusta 21700, dokupisz sobie aku i stary parownik znów będzie chmurzył.

Dzięki ale wolę kupić coś nowego co starczy na kolejne lata :)

Nałóg Totalny pisze:Ijust 21700 - ten ma wymienną baterię, przynajmniej jakiś bonus.

Przecież w 2 też mogę wymienić samą baterię.. Chyba że w 21700 wyglada to jakoś inaczej, nie oglądałam go jeszcze
Awatar użytkownika
By venom_666
Nie myl wymiany całego zasilania z wymianą akumulatora w zasilaniu.
By azael
Ania257 pisze:
azael pisze:Jeśli masz sprawny parownik, i koniecznie chcesz kolejną rurkę Eleafa, to mam do pozbycia się zasilanie do ijusta 21700, dokupisz sobie aku i stary parownik znów będzie chmurzył.

Data zakupu 8 lipca 2019, dowód zakupu, gwarancji 2 lata. Od miesiąca używam innych modów.

BTW, jak koledzy wspomnieli nie mylisz zasilania z akumulatorem? ijust 21700 to zasilanie do atomizera z wymiennym akumulatorem, ijust 2 to zasilanie z niewymiennym aku. Ja pisałem o tym: https://www.eleafworld.com/ijust-21700/
Awatar użytkownika
By MaciejH

A mi się wydaje, że bazar jest gdzie indziej...
By Ania257
azael pisze:
Ania257 pisze:

Data zakupu 8 lipca 2019, dowód zakupu, gwarancji 2 lata. Od miesiąca używam innych modów.

BTW, jak koledzy wspomnieli nie mylisz zasilania z akumulatorem? ijust 21700 to zasilanie do atomizera z wymiennym akumulatorem, ijust 2 to zasilanie z niewymiennym aku. Ja pisałem o tym: https://www.eleafworld.com/ijust-21700/

Dzięki jestem z tych co wolą pójść do sklepu, obejrzeć i od razu kupić :)
A co do akumulatora to faktycznie myliłam, dziękuje za poprawienie
Awatar użytkownika
By Timi
Ania257 pisze:Może ktoś miał styczność z kilkoma modelami ijusta i może je porównać?

Wszystkie Ajdżasty to szajs. Czy trzeb a Ci to bardziej odkrytym tekstem napisać?
By Ania257
Jak już napisałam mój bez problemów wytrzymał 4 lata i proszę o wypowiedzi osoby które miały styczność, a nie takie które szukają spiny i chcą wszystko negować :)
Awatar użytkownika
By Timi
Ania257 pisze:Jak już napisałam mój bez problemów wytrzymał 4 lata i proszę o wypowiedzi osoby które miały styczność, a nie takie które szukają spiny i chcą wszystko negować :)

Mój sąsiad też 21 lat jeździł Astrami, a wcześniej Zaporożcem i uważa je za za najlepsze samochody świata. Zaproponowałem mu kupienie najnowszej Astry, bo z żalem zauważyłem, że Zaporożców już nie produkują. Myślę, że analogicznie powinieneś kupić najnowszego Ajajajjj Dżasta.
By Ania257
Timi pisze:
Ania257 pisze:Jak już napisałam mój bez problemów wytrzymał 4 lata i proszę o wypowiedzi osoby które miały styczność, a nie takie które szukają spiny i chcą wszystko negować :)

Mój sąsiad też 21 lat jeździł Astrami, a wcześniej Zaporożcem i uważa je za za najlepsze samochody świata. Zaproponowałem mu kupienie najnowszej Astry, bo z żalem zauważyłem, że Zaporożców już nie produkują. Myślę, że analogicznie powinieneś kupić najnowszego Ajajajjj Dżasta.

Nie mam ochoty na przepychanki słowne z osobą która nie ma nic ciekawego do powiedzenia więc dziękuje za podjęcie dyskusji ale nie skorzystam, poproszę o oceny poszczególnych modeli osoby które miały styczność, wiedzą o czym mówią i mogą coś sensownego i pomocnego powiedzieć.
Awatar użytkownika
By Timi
Ania257 pisze:
Nie mam ochoty na przepychanki słowne

Cieszę się. Ja również.

z osobą która nie ma nic ciekawego do powiedzenia

Wydawało mi się, że chcesz pomocnej rady. Przykro mi, że się pomyliłem i nie domyśliłem się, że oczekujesz jedynie potwierdzenia swoich, bardzo indywidualnych wizji i już podjętych nie najlepszych decyzji. Trzeba było od razu napisać, że potrzebujesz jedynie poklepania po plecach, bo tak, czy tak wyrzucisz pieniądze na dziadostwo.
więc dziękuje za (...)

Ja również dziękuję i już wiem dlaczego coraz rzadziej odpowiadam w postach nowicjuszy i coraz bardziej martwię się o przyszłość naszego społeczeństwa. :palm2
By azael
Cinmar pisze:@MaciejH, też miałem o tym wspomnieć. Ale oczywistym jest, dlaczego oferta pojawiła się tutaj ;)

Wbrew powyższym insynuacjom, nieszczególnie mam ciśnienie na sprzedaż rurki ijusta. Stać mnie, żeby się kurzyła. <koniec złośliwości> Cel był inny, czasami warto pomyśleć zanim się coś napisze. Każdy sądzi według siebie. Nevermind

Ania257 pisze:Może ktoś miał styczność z kilkoma modelami ijusta i może je porównać?

A Ty chcesz kupić cały nowy komplet? Zasilanie i parownik, dobrze rozumiem?
Jeśli tak, to poszukaj czegoś innego, powaga. Sam z ijusta wyrosłem w przeciągu miesiąca.
Jeżeli dalej chcesz korzystać ze starego parownika, to kup tylko nowe zasilanie (dlatego proponowałem swoje, ponieważ upierasz się przy ijuscie :) a nie uważam, że jest warty swojej ceny). Nie wiadomo za bardzo na czym Ci zależy, napisz coś więcej o swoich oczekiwaniach.
A jak musi być następca, to ijust 21700, tak jak na początku kolega proponował. :)
Atomizer nie jest wykrywany

Cześć cos mi się zepsuło. Dziś z jakiegoś powodu m[…]

Co mam zrobić z tym podem?

Kupiłam od mojej znajomej poda smok novo z lekko s[…]

Co sądzicie o Tauren One RTA?

Cześć Ktoś posiada ten parownik? Co o nim sądzici[…]

Dopadło i mnie.Wybuch ogniwa

Witajcie. Dawno tu nie zaglądałem ale dziś nadarzy[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.