EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By reytgarr
Siema, przymierzam się do zakupu tesli wye 85w. Zdecydowałem się na nią, bo zależy mi na jednym akumulatorze i lekkości. Tylko mam problem teraz, jaki atomizer? Czy zmieści się zeus x? Jeśli tak to czy nie będzie zbyt prądożerny i baterię będzie zjadał w 5 minut? Może coś innego na pierwsze rta?
By reytgarr
Cinmar pisze:Wszystko zależy od tego, co do niego chcesz zapakować.

Masz na myśli grzałki? Przy Zeusie X widzę, że na start dostaje się 0.4 ohma i pewnie takie bym później kupował, ew widziałem opcje, żeby zrobić single coil co zmniejszyłoby zużycie baterii tylko nie wiem jak ten parownik by wyglądał na tesli, bo może się nie zmieścić.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Powiedzmy, że to dalej za mało danych, bo nie znamy grubości rdzeni i owijki. Grubsze druty dłużej się rozgrzewają i lubią duże moce. Im niższe oznaczenie jego grubości, tym drut grubszy.
Przykładowo N80 2x24GA+32GA będzie potrzebował dużo więcej mocy niż N80 2x30GA+38GA.
Polecam Ci zapoznać się z tabelą AWG (American Wire Gauge).
Atomizer nie jest wykrywany

Cześć cos mi się zepsuło. Dziś z jakiegoś powodu m[…]

Co mam zrobić z tym podem?

Kupiłam od mojej znajomej poda smok novo z lekko s[…]

Co sądzicie o Tauren One RTA?

Cześć Ktoś posiada ten parownik? Co o nim sądzici[…]

Dopadło i mnie.Wybuch ogniwa

Witajcie. Dawno tu nie zaglądałem ale dziś nadarzy[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.