EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By ankaxd121
Cześc szukam czegoś lepszego niż ijust nexgem bo mi się ten już znudził powiem szczerze. Ale chciałabym też aby był bardziej odczuwalny smak na nim. Bo na tym prawie nic nie czuc :/
pomozecie? z góry bardzo dziękuje :)
Awatar użytkownika
By hilton1
200 zł to trochę mało na coś sensownego. Jeśli ma to być parownik i zasilanie,to minimum stówkę musisz dołożyć.
Awatar użytkownika
By PucH2
Pico 75 w zestawie z Melo 3 mini. To dobre na start, a i rozwojowy zestaw gdyby chciało się więcej.
By mattoid1973
ankaxd121 pisze:@mattoid1973
A mozesz jakis polecic ?
Nie mogę, bo nie wolno. Zresztą sam dobrze wiesz, bo przecież czytałeś regulamin, który zaakceptowałeś w czasie rejestracji, ale zerknij do najlepszego sklepu i poszukaj Exceed D19. Co prawda nie używałem, ale zbiera pochlebne opinie.
Atomizer nie jest wykrywany

Cześć cos mi się zepsuło. Dziś z jakiegoś powodu m[…]

Co mam zrobić z tym podem?

Kupiłam od mojej znajomej poda smok novo z lekko s[…]

Co sądzicie o Tauren One RTA?

Cześć Ktoś posiada ten parownik? Co o nim sądzici[…]

Dopadło i mnie.Wybuch ogniwa

Witajcie. Dawno tu nie zaglądałem ale dziś nadarzy[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.