EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By krymi15
#1906627
Witam mam problem jakoś 3tygodnie temu zakupiłem v9 maxa kit.
Przez pierwsze 2 tygodnie spaliłem dwie grzałki (bardziej znajomi ale mniejsza).
Zakupiłem nową grzałkę i korzystam z niej już jakiś tydzień, tylko e-papieros od początku oddawał bardzo mało smaku, teraz jest on praktycznie niewyczuwalny.
Przekręciłem moją górę do boxa znajomego i czułem smak (truskawka,mięta,anyż,czerwone owoce) (mocny smak truskawki, a u mnie to nawet nie wiedziałbym że palę coś słodkiego). Wiem, że box a stick to różnica no ale wątpię że aż taka, na dodatek bateria szybko się wyczerpuje (nie tego oczekiwałem od 4000mah??), a ładuje się do pełna jakieś 4-5godzin (nie wiem czy to normalne).

Jakieś sugestie? Z góry dzięki za pomoc!
By krymi15
#1907608
Znowu to samo, kilka dni temu rozładowałem go na maksa i naładowałem. Zaczął on wtedy normalnie działać - wielkie chmury i super smak jak na początku, ale po 3-4dniach tej uczty znowu coś się zjebało i jest malutko dymu (chyba ze sie dlugo wciąga), smak jest prawie niewyczuwalny i parownik strasznie szybko się grzeje (bardzo gorący jest po parunastu pociągnięciach. Jakieś pomysły? :?:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.