EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By xenorakii
#1907544
Witam,
Siedzę w temacie e-papierosów od jakichś 4 dni :D Oczywiście staram się jak najwięcej poradników czytać i zaznajamiać się z tematyką jednakże na te dwa pytania nie znalazłem nigdzie odpowiedzi... A więc:
Jakoś tydzień temu dostałem przesyłkę z Prince Stick'iem I Tfv12 od SMOK'a. Niestety od 4 dni walczę Tfv12 i przecieka, płyn leci do ust i wgl same złe rzeczy się dzieją :lol: Próbowałem chyba już wszystkiego.
Ponieważ to jest moje pierwsze doświadczenie z e-papierosami stwierdziłem, że może robię coś źle, ale tak czy siak zamówiłem kolejny atomizer. I tu się nasuwa 1 pytanie:

1) Zamówiłem tank Geek Vape Alpha Subohm. Czy będzie kompatybilny z Prince stickiem? Będzie działać dobrze, a najważniejsze nie wysadzi mi rąk? :? Zależy to rownież od grzałek? Wszystkie grzałki będą działać dobrze?

2) Moje drugie pytanie nie jest aż tak pilne, ale zadam je od razu tu żeby nie zaśmiecać forum.
Jak działa Prince Stick? Załóżmy, że mam grzałkę z 0.17 Ohma. Sam Prince stick ma od 3.4 do 4.2 V. Tak więc będzie wydawać od 70-110 W. Na grzałce natomiast jest napisane, żeby palić między 30-60W. Jak więc to możliwe? Na stronce Smoketecha również jest napisane, że Prince Stick daje od 80-100 W. Jak więc może to być kompatybilne z tymi grzałkami skoro przedziały Watów są inne? Czyżbym czegoś nie zrozumiał do końca, albo jakiś błąd myśleniowy? :P

Czekam na waszą pomoc w tych kwestiach!
Dziękuję i pozdrawiam :)
Co zamiast #tag Sweet Fruits?

Cześć. Z racji tego, że po wprowadzeniu akcyzy nie[…]

Witaj! Jestem całkiem nowy w vapingu i kołysaniu […]

Spakuj tutaj palacza na dzień. Nigdy nie wychodzę […]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.