EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By XetrosS
#1907442
Witam, czy Góra od smoka v8 będzie dobrze działała na dole od princa? I czy ta góra dobrze oddaje smak?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1907444
Narysuj tu co góra a co dół ,bo tak ciężko trasę ci wybrać mając inne słownictwo od odpowiadających.
By XetrosS
#1907445
Zamiast udawać idiotow i pisać głupoty, mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie które zadałem. Dlatego zawsze zadaje pytania na fb a nie na takich g**no forach xD
Awatar użytkownika
By venom_666
#1907446
To zadaj pytanie o górę do dołu na FB. Tutaj obowiązuje normalna nomenklatura a nie ta ze słownika gimbazy.
By Krasnal45
#1907447
XetrosS pisze: Dlatego zawsze zadaje pytania na fb

Aaaaa, to tu tylko zabłądziłeś..... masz wybaczone.
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1907456
Wszedł na fajną dużą górkę i spadł z niej w dół na własne życzenie; pseudo alipnista bez znajomości podstawowych pojęć :-)
By walek
#1907523
XetrosS pisze:Witam, czy Góra od smoka v8 będzie dobrze działała na dole od princa? I czy ta góra dobrze oddaje smak?

Mi się skojarzyło z zupełnie czym innym niż Kolegom powyżej... Góra od smoka, znaczy smoczy łeb, dół od księcia.. no i wolę chyba nie rozwijać w którym kierunku poszły moje rozważania co do oddechu (oddanie smaku?) smoka po zapoznaniu z dołem księcia...
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.