EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Yashimoto
#1905715
Witam,
zacznę od tego że użyłem gotowej bazy 70/30 i aromatu coli od inawery, 0 nikotyny. Dodałem ok. 1/3 aromatu do 100ml bazy, wszystko zamknąłem w plastikową butelkę, wymieszałem i zostawiłem na tydzień. Po tygodniu czekania stwierdziłem że za słabo się wymieszało więc wrzuciłem tą buteleczke do ciepłej wody. Efekt taki że roztwór się wymieszał bo była wyrażna róznica(po kąpieli nabrał lepszych kolorów), ale i tak resztka aromatu zostawała na "tafli" liquidu i tworzyły się "plamy" aromatu. W vape shopie gosciu mi powiedział że mogłem ściąć aromat i radził mi żeby tego nie jarać. Już nie chodzi o kwestie smakowe, ale własnie o bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1905716
Jak Inawera to nic nowego.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1905721
Nic nowego to wiedza, jaką mają sprzedawcy w niektórych vape shopach.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905723
Zaraz zaraz, a cola Inavery to nie to co w trybie expresowym niszczyło baniaki w niektórych czajniczkach???
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1905725
MORNING RAIN :mrgreen:
By Jokerek7
#1905735
Hej
Dodałeś około 23% aromatu do liquidu - to zdecydowanie za dużo .

Używałem coli inawery na jakieś 3-4% - nie było problemu z mieszaniem ani uszkodzeń baniaka.


P.S. Proponuje zmienić vape shop
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1905736
Jokerek7 pisze:Hej
Dodałeś około 23% aromatu do liquidu - to zdecydowanie za dużo .

Jak Ty to wyliczyłeś? *BOJE SIE*
By Jokerek7
#1905737
SuwMar pisze:
Jokerek7 pisze:Hej
Dodałeś około 23% aromatu do liquidu - to zdecydowanie za dużo .

Jak Ty to wyliczyłeś? *BOJE SIE*


O matko...
Przepraszam

Chyba już jestem zbyt zmęczony.

Oczywiście około 3% wyjdzie.

Tym bardziej dziwne że liquid tak dziwnie się zachował u mnie przy takim stężeniu wszystko było Ok.
By mattoid1973
#1905780
SuwMar pisze:
Jokerek7 pisze:Hej
Dodałeś około 23% aromatu do liquidu - to zdecydowanie za dużo .

Jak Ty to wyliczyłeś? *BOJE SIE*
33/133*100
W sumie nic dziwnego. Post jest tak napisany, że w pierwszej chwili też tak policzyłem.
By piowolt
#1907285
Wylej, kupiłem ostatnio na próbę jabłko cynamon po prostu fakeowego producenta bo ładnie pachniało i też miałem to samo, poszło do zlewu bo nie dość że się nie przegryzło to jeszcze w smaku paskudztwo.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.