EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By baran388
#1907215
Witam, mam problem ze swoim smokiem nordem. Otoz kupilem uzywanego norda i bardzo ciezko sie zaciaga i wylatuje olejek. Robi sie tez mala chmura. Wie ktos o co moze chodzic? Prosze o pomoc :(
Awatar użytkownika
By kabacina
#1907220
Odkrec przewiew powietrza to będzie się lżej zaciagalo, no i zwiększ może waty, to chmura będzie większa. Ciężko powiedzieć coś więcej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1907221
kabacina pisze:Odkrec przewiew powietrza to będzie się lżej zaciagalo, no i zwiększ może waty, to chmura będzie większa. Ciężko powiedzieć coś więcej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ciężkie do wykonania w podzie ;)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1907222
:lol:
Awatar użytkownika
By kabacina
#1907223
dwagiel pisze:
kabacina pisze:Odkrec przewiew powietrza to będzie się lżej zaciagalo, no i zwiększ może waty, to chmura będzie większa. Ciężko powiedzieć coś więcej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ciężkie do wykonania w podzie ;)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
W takim razie sorki tak czy inaczej, miałem poda od iJoya z regulacją watów, więc...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1907224
A bo ten Twój pod to taki nie pod :D

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
By Amy18
#1907383
Hej jestem nowa i nie wiem jak dodawać posty. Mam problem ze swoim e-papierosem. Smok novo po zaciągnięciu miga 15 razy. Według instrukcji oznacza to zbyt niskie napięcie. Jestem totalnym laikiem w tych sprawach.. to mój pierwszy e-papieros. Co robić ?
Awatar użytkownika
By venom_666
#1907402
Naładować baterię??
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.