EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By k0nr4d
#1907072
Cześć,

po Cubisie i TFV8 Baby mam teraz Teslę Resin. Wapowane zazwyczaj na około 40W z fabryczną grzałką. Problem jest taki, że po kilku buchach przestaję czuć smak liquidu, smak staje się tępy, chmurka jest cieplejsza. Po odkręceniu capa do momentu, aż usłyszę "pyknięcie", coś w rodzaju odpowietrzenia, mogę od razu się zaciągnąć i smak wraca na kilka buchów. Po kilkukrotnym odkrecaniu jak znika podciśnienie mam wycieki z dolnych otworów. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Próbowałem już wielu kombinacji z dokręcaniem górnego capa - do końca, do połowy, problem pozostaje.
By Krasnal45
#1907075
k0nr4d pisze: Problem jest...

k0nr4d pisze:...z fabryczną grzałką.

A dowcip polega na tym, że trzeba ją odpowiednio przygotować przed wapowaniem bo widać, że trafiłeś na dupiatą serię...
By k0nr4d
#1907076
Dziwne, bo to już w sumie chyba piąta grzałka, kupowana w edymie po dłuższym okresie czasu od przedostatniej. A jakie to przygotowanie prócz zalania?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1907077
Igłą przed użyciem szturchasz?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1907080
Widocznie mało skutecznie. Dziabać też trzeba się nauczyć samemu. Gdy dziabanie nie pomaga dodaj spirytus do używanego płynu. Temat uważam za zamknięty.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019, 22:15 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1907085
Bo kto dobrze watę dziaba ten zamykania postów nabywa prawa (z czwartego listu Nośnikowca do Wapostołów).
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.