EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1907017
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_IlLUMINATI
#BE_WELL
#ROZMIAR_B

Witam. Dziś po krótkiej przerwie chciałbym wam przedstawić kolejny premix z serii Rozmiar, a jest nim rozmiar B. Także zaczynamy.

BUTELKA :Płyn dostajemy w butelce w kolorowym kartoniku i takiej samej butelce przedstawiającej rozmiar kobiecych piersi. W tym przypadku jest to rozmiar B. Buteleczka 60 ml gorilla z miejscem na 2 shoty nikotynowe. Etykietka przejrzysta i czytelna.

ZAPACH :Po odkreceniu butelki wydobywa się nam odrazu słodki zapach ananasa oraz manga.. Gdzieś w oddali czuć zapach cytryny.

SMAK : Pierwsze zalanie na grzaleczki i czuć świeże naturalne mango.. Nie czuć żadnej chemii.. Smak manga miesza się nam na wdechu z ananasem. Ale ta słodkość przy wypuszczaniu chmurki miesza się nam z delikatną nuta kwaśnej cytryny, i taki smak zostaje nam na języku . Oczywiście nie można zapomnieć tu o eukaliptusie który odgrywa nam tu rolę chłodzika.

PODSUMOWANIE :Nie ukrywam. Jestem z tej serii mega pozytywnie zadowolony. Smaki są naturalne i bardzo dobrze wymieszane ze sobą. Oby tak dalej!!
Do testów użyłem Asgard rda 30mm oraz Sx mini g class. Pozdrawiam LysyTdp

Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.