EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By SmakoszLiq
#1906675
Siemanko,
Dziś podejmuję się zadania które dostałem od użytkownika "Nałóg Totalny",
a jest nim "opisz kilka fajnych tytoniówek". Zabrałem się do pracy szybko aby odbiorca nie czekał tygodniami na odpowiedź. Teraz ktoś napisze jak tak szybko sprawdziłeś te smaki i je spróbowałeś, otóż nie próbowałem a opinia nie będzie moja ze względu na to że nie dam rady przemóc się i wapować tytoniówki ponieważ są to zbyt ciężkie dla mnie smaki, źle się po nich czuję pewnie niektórzy wiedzą sami o czym mówię, te smaki trzeba naprawdę lubić stąd ich tak mało na rynku a jeśli nie wiecie wpiszcie sobie w youtube próbujemy tytoniówek i pośmiejcie się z ludzi którzy nie są zwolennikami tych smaków. *SMOKEKING*
Dziś zrobiłem sondę i zapytałem konkretnych osób które takowe premixy wapują i opiszę ich sugestie na ten temat.
Na 1 strzał idzie SIX 66 DEVIL Tytoń/Malina
[img]https://ibb.co/GQ6K9jx[/img]
Ten liquid został stworzony dla osób lubiących tytoniówki i sprawdza się w każdym calu. Dostałem 2 opinie na temat tego smaku:
1-Przyjemny smak nie nudzi się z przyjemnością go palę i co najważniejsze nie drapie po gardle.
2.Dobry smaczek dla osób lubiących tytoniówki trochę płytki w smaku jeśli chodzi o tą malinę ale jestem jak najbardziej na tak.

Drugi i trzeci jednocześnie to Bazooka oraz Tabacco red od firmy HiLIQ
[img]https://ibb.co/jHmNZG4[/img]
Bazooka - Wyciąg z naturalnych liści tytoniu połączony z delikatną miętą. Dobrze stworzony liquid najbardziej standardowe połączenie jakie można znaleźć dlatego cieszy się popularnością wsród fanów tytoniówek.
Tabacco red:
-Jest to premix na bazie naturalnych wyciągów z liści tytoniu, osoba która pali ten smak powiedziała mi że ma sposób na wykorzystywanie tego smaku ponieważ tak jak już wyżej wspomniałem mało takich płynów na polskim rynku. Protip polega na tym że kupuję ten smak osobną buteleczkę aby przelać ten smak i dodaje sobie aromatów jakie pasują dla niej prawda że fajny pomysł sam dopracowuje sobie smak aby z przyjemnością go palić. :D


Niestety to już koniec premixów jakie usłyszałem że istnieją. Mam nadzieję że poniższe sugestie które usłyszałem nie doznają fali hejtów ze względu na to że to już nie są premixy i musiałbym opisywać to w innych tytułach. Jeśli nie jesteś zainteresowany po prostu nie czytaj dalej i napisz w komentarzu o swoich smakach tytoniowych jakie masz dostępne i podziel się opinią z innymi.

No więc są jeszcze takie liquidy jak:
[img]https://ibb.co/JsB0HzG[/img]
Liquid Pinky Vape :
-10ml Szmugler /Słodki tytoń
- 10ml Blachara /Ryżowy Tytoń
-10ml Tabacotta/ Lekki Tytoń
-10ml Boobies Miodowy Tytoń
Powinny być dostępne w waszych najbliższych vapeshopach koszt mniej więcej 7zł/10 zł
U nas na rynku są dostępne za 7zł na internecie koszt niestety 10zł za 10ml
[img]https://ibb.co/nRmrvZ4[/img]
Take It
ŚLIWKA W TYTONIU - połączenie smaku tytoniu z delikatną śliwką
TYTOŃ KLASYCZNY - smak klasycznego tytoniu
COLUMBUS - smak łagodnego tytoniu

[img]https://ibb.co/tQg5KMn[/img]

Usłyszałem jeszcze że firma "AROMA" tworzy wyśmienite aromaty, które poleciło mi mnóstwo osób i to podobno najlepszy patent na palenie najsmaczniejszych tytoniówek. No tak trzeba kupić bazę aromaty shoty i namieszać samemu. Otóż mają w swojej ofercie gotowe aromaty tytoniowe z dodatkiem różnych smaków. Ciekawy? już opisuję!
[img]https://ibb.co/GP8qDyf[/img]


AROMA
1.z serii PROFESSIONAL:
-BILBO BOGGINS / Smak : tytoń, wiśna, jabłko, śliwka
2.z serii PREMIUM:
-TYTOŃ DRWALA / Smak : tytoń, biszkopt, kokos, migdał, orzechy
-TYTOŃ GENTLEMANA / Smak: tytoń, karmel, wanilia, kakao
-TYTOŃ HIPSTERA / Smak: tytoń, creme advocat, panna cotta

Mam nadzieję że podobają wam się moje recenzje i są przydatne jeśli chcecie więcej takich opisów piszcie w komentarzach.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906760
Czuję się wyróżniony :wink: :beer:
To ja może podam źródło i moją krótką wypowiedź, żeby zainteresowani wiedzieli o czym mowa.
szybcy-i-smaczni-liquid-test-20-60-i-40-60-t134857.html
Nałóg Totalny pisze:No, ja to bym chętnie poczytał - gdybyś oprócz obfitych pianek marshmallow, porywającego kaktusa, wartkiego smoczego owocu, lawiny truskawek, pełne wigoru mango, szmeru banana, rączego potoku arbuzów, gibkiego aloesu, pełnego werwy liczi, gwizdu spadającego gradu :roll: , piorunującej azjatyckiej lukrecji, śmigłego jabłka, rychłego winogronu oraz wulkanu Innych obfitości - opisał kilka fajnych tytoniówek. Please :wink: Aha, za link do sklepu się nie pogniewam.

A tuż po moim poście kolega @wertjacek napisał:
wertjacek pisze:Może dacie już spokój,to zaczyna bardziej przypominać krucjatę niż uwagi.Dał chlopak ciała,napisał,że przy kolejnej recenzji się poprawi,więc dajcie mu szansę.


Otóż ja w swojej wypowiedzi żadnej krucjaty nie widzę, co najwyżej ironię. Od krucjat są inni, lepsi :lol:
Ja natomiast czuję jakąś złość na te cholerne owocówki, a raczej na sposób w jaki są opisywane. Same hiperbole, epitety w stylu jaki przytoczyłem powyżej (gibki aloes, lawina truskawek, śmigłe jabłko, etc. :roll: ) CO TO JEST??? Nosz kurła palce lizać :oops: A jak weźmiesz do paszczy to jedna wielka chemia, perfumy i domestosy. Ale najgorsze jest nie to, że JA czuję chemię, bo ja to nie wyrocznia, każdy ma swój smak i niech tak zostanie. Wk..wia mnie ten sposób opisywania, zachęcający dzieciaki do spróbowania, zachęcający do EIN takich, którzy w życiu fajki w ustach nie mieli (BTW - oni właśnie dlatego nie lubią tytoniówek i można się z nich pośmiać na YT).
Później się dziwimy, że w USA chcą zakazać smakowych liquidów. Dlaczego się dziwimy? Nie dziwmy się, każdy młodzian chętnie spróbuje jak smakuje "piorunująca azjatycka lukrecja" czy "gwizd spadającego gradu" :lol: No więc najprostszym ruchem ograniczenia rozwoju EIN będzie zakazanie tych wszystkich lukrecji, winogronek i orzeźwień. Proste. Nigdy nie palącego analogów młodziana, po prostu pokrzywi po tytoniówce, kiepskiej tytoniówce, bo do dobrej nie ma dostępu. Albo raczej nie chce mu się mieć dostępu, bo to wymaga czasu, zapału, trzeba założyć sporo niepowodzeń. Pracuję z młodymi ludźmi i jak dam spróbować moich tytoniówek, to jest wielkie zdziwienie na twarzy, smakują im. Ale i tak sięgają po łatwo dostępne owoce, bo dobrych premixów tytoniowych w popularnych sklepach po prostu nie ma. Trzeba robić samemu, odczekać na efekt miesiąc czasu, a to już jest dla nich bariera nie do przejścia.
Cieszę się, że podjąłeś rękawicę, że nie uciekłeś. Jak widzisz tytoniowcom nie jest łatwo ;) Z marek które wymieniłeś, korzystam z obu Hiliq-ów, są niezłe. Pinky Vape nigdy więcej :lol: , "Take It" mam pod nosem, więc spróbuję, a do aromatów AROMA mnie zachęciłeś, spróbuję na pewno. Dziękuję :beer:
*CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1906815
Lubię Tytki, więc się dołączę.
Dobre tytki ciężko znaleźć, ale się da :D
Faktycznie trzeba poszukać, ja kupuje zagranicą.
Jeszcze nie spotkałem owocówki, która nie wali chemią :zakrecony
Inna sprawa deserówki, tu już coś można znaleźć co smaczy.
By Krasnal45
#1906845
Chciałem tu strzelić elaborat, już nawet go stworzyłem, ale nie, poddałem się. Streszczę post kolegi recenzenta w jednym zdaniu i to nie pod względem treści, ale formy.
Podejrzewam, że kolega recenzent nie jest Polakiem, ale świetnie potrafi się posługiwać translatorem Googla.
Przepraszam wszem i wobec, ale ja tego nie potrafię strawić...
Z poważaniem:
Grammarnazi.
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.