EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By yetisize
#1906685
Obrazek
Obrazek

Bawełna Firebolt Cotton by Vapefly.
Organiczna japońska bawełna, przetwarzana i pakowana w Chinach.
Po otwarciu opakowania brak zapachu.
W dość standardowej paczce z zamkiem otrzymujemy 20 "sznurówek" i dwa większe knoty.
Bawełna jest nieco twardsza i sztywniejsza w porównaniu z bekonem czy Fiber'n'Cotton, ale wciąż akceptowalna. Na pewno nie jest to twardość Angels Hair :)
Obrazek
Bawełna łatwo się rozdziela, jest gładka i pozbawiona zanieczyszczeń.
Obrazek
Zgodnie z opiniami które widziałem "sznurówki" mają pasować do grzałek o średnicy 2,5-3mm, według mnie są dużo za duże. 1/4 z zapasem wystarcza do zrobienia grzałki do skyline. Mam tam drut zawinięty na 2,8mm, ta odcięta ćwiartka weszła ciasno. Po nasączeniu liquidem i spuchnięciu zrobiło się jeszcze ciaśniej.
Obrazek
Wysokiej klasy produkt, transport bardzo dobry, bobra nie uświadczyłem, parowniki dają wcześniej znać że zaczyna się robić sucho, obcych posmaków w chmurze brak. Nie polecam :)
Można ją dostać w Polsce za około 25zł
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906786
Posiadam tą watę, ponieważ dostałem jako gratis do zakupu i powiem szczerze, że Coil Father Native Cottons jest tym samym co ta od Vapefly i kosztuje grosze. Na alli można zakupić 5 paczek z kuponem rabatowym i darmową wysyłką za niecałe 8zł. jedna paczka starcza mi na 2 miesiące przy częstej wymianie waty. Zdecydowanie lepsza od Muji ze względu na brak posmaku typowego dla Muji i jest puszysta.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.