EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By SmakoszLiq
#1906488
Cześć, siemanko vaperzy :D
Postanowiłem rozruszać trochę forum na temat premixów i podzielić się doświadczeniami z różnych serii, :drinkb
jeśli będą się wam podobać takie recenzje napiszcie niżej,
że chcecie więcej recenzji różnych serii premixów!
Jakie i co wy sądzicie na ten temat. :drinkb
Jestem vaperem odkąd istniały dinozaury i rzucano w nie kamieniami :lol:
Obrazek
Do rzeczy, zakupiłem ostatnio całą serię SZYBCY I SMACZNI, którą zobaczyłem dzięki uprzejmości E-DYMKA i jego recenzji :D
Premixy dzielą się na 2 typy tych samych smaków, ktoś mający doświadczenie wie o co chodzi
a dla laików już mówię o co chodzi:

Premix Szybcy i Smaczni - 40ml w butelce 60ml VG70/PG30.
Premix przygotowany do dodania 20ml płynu nikotynowego
18mg/ml aby powstał premix 6mg idealny dla Mody / Boxy.

Premix Szybcy i Smaczni 20ml w butelce 60ml VG50/PG50
Koncentrat przygotowany do dodania 40ml płynu nikotynowego 18mg/ml aby powstał premix 12mg idealny dla podów.
Obrazek
Trochę mnie kosztowało spróbowanie wszystkich smaków ale fani motoryzacji tak mają.  :lol:
Wypisze wszystkie smaki z krótkim opisem i oceną na ich temat a więc zaczynamy:
Obrazek

* BUDZINI
Intensywne Ananasy, energiczne Jabłko oraz trzask Kruszonego lodu

- naprawdę warto spróbować nie mam pojęcia jak robią ten smak ale chyba dodają tam jakieś swojej magii to jest sztuka tworzenia tak dobrze dobrać smak!
10/10 :shock:

* AUDELE
Obfite Marshmallow, poślizg Limetki oraz świst Mięty

kojarzycie pianki marshmallow z pewnością! smaczek dopracowany ale w moje gusta nie trafia
6/10

* KEITIM
Porywisty smak Kaktusa, rześkie Kiwi oraz ekspresywna Truskawka

jeśli lubisz smak kaktusa musisz to spróbować składniki dodatkowe świetnie uzupełniają go mimo iz nie lubię truskawki w premixach!
smakuje extra 7/10

* GIETEERA
Wartki Soczy owoc, chyży Melon oraz zamaszysta Czarna porzeczka

nie pamięta smaku smoczego owocu ten kto nie mieszał sam liquidów , sam się zaskoczyłem gdy spróbowałem tego połączenia z czarną porzeczką!

8/10

* FERRIS
Lawina Truskawki, intensywna Cytryna oraz wybuch Granatu

to nie jest zupełnie mój smak bo nie lubię truskawek w premixach nie trafi w moje gusta żaden premix ze smakiem przewodnim truskawki ale dawałem innym spróbować na driperka i zakochali się w smaku mówiąc gdzie to można kupić!!!! niżej wam też podam stronę!
ocena 5/10

* BETSY
Pełne wigoru Mango, szmer Banana oraz rączy potok Arbuza

to każdy fan mango musi spróbować! soczysty świeży i nigdy nie nudzący się liquid, banan jest świetnym uzupełnieniem egzotyki oraz arbuz który dał coś takiego magicznego że ten smak naprawdę się nie nudzi! :d

ocena 10/10

dodali kolejne 2 smaki które już niedługo będą ze mną i wystawię wam opinię jeśli tylko będziecie chcieli a są nimi:

* PROSIE V8
Piorunująca Azjatycka Lukrecja, śmigłe Jabłko, rychłe Winogrono oraz wulkan Innych obfitości
Czyli HeeISENBERG po naszemu

* SERATI
Gibki Aloes, pełne werwy Liczi oraz gwizd spadającego Gradu

E-DYMEK dodał ostatnio recenzję tych smaków


Podsumowanie:
szybcy i smaczni to faktycznie szybka seria ponieważ płyny te schodzą w mig :lol:
i ma się chęć zakupu kolejnych, naprawdę na polskim rynku brakowało takich liquidów premium zachęcam was do spróbowania tej serii smaków. pomysł na wypuszczenie 2 wariantów na pody mocniejsze moce i boxy na słabsze mistrzostwo! Dziękuję że wypuściliście tą serię smaków jestem fanem max!
Pozdrawiam wszystkich fanów motoryzacji *BOR*
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2019, 12:14 przez SmakoszLiq, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By SmakoszLiq
#1906593
Dostosuję się do twojej podpowiedzi myślałem że rzetelność polega na tym skąd pozyskałem informacje i skąd nabyłem premixy :) Napisz lepiej jaką recenzję kolejną chciałbyś ujrzeć zamiast tylko samej oceny :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906659
No, ja to bym chętnie poczytał - gdybyś oprócz obfitych pianek marshmallow, porywającego kaktusa, wartkiego smoczego owocu, lawiny truskawek, pełne wigoru mango, szmeru banana, rączego potoku arbuzów, gibkiego aloesu, pełnego werwy liczi, gwizdu spadającego gradu :roll: , piorunującej azjatyckiej lukrecji, śmigłego jabłka, rychłego winogronu oraz wulkanu Innych obfitości - opisał kilka fajnych tytoniówek. Please :wink: Aha, za link do sklepu się nie pogniewam.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.