EPF
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906647
Nie znam człowieka osobiście, podobno mieszka w Englandzie i jest ciężko chory. AR Mods, może niektórzy jeszcze pamiętają...robili fajne rzeczy. Nasz rodak robi takie cudeńka a cena ...no cóż, od 50 w górę czyli mega promocja ale można też człowiekowi pomóc i to tutaj jest najważniejsze.
Recenzja jednego z najlepszych jakich znam - Klausa Jedelsky'ego. Nie drże się, nie odstawia szopki, nie rzuca fuckami w co drugim zdaniu...bardzo porządny, metodyczny. Zobaczcie ile On ma subskrypcji, po prostu masakra kiedy się wie ile tego wyłapał idiota Rip lub jakiś inny krzykacz.
Są lepsze i gorsze recenzje, to oczywiste. Świetna była np Spica bo nakręcił dwa filmiki, walczył z nią ze 3 - 4 tygodnie. Uczciwy gość, bardzo polecam. Warto wrzucić subskrypcję, zazwyczaj recenzuje hi-endowy sprzęt, jest na co popatrzeć :shock: .


https://youtu.be/LmLxVt38yuA





:drinkb
By Baryua
#1906649
Do sprzętu się nie odniosę, bo nie jestem fanem mechaników/półmechaników, ale co do recenzenta - obejrzałem tylko początek filmu, gdyż plastikowa linijka i straszny szum w dźwięku dostatecznie pokazały poziom realizacji recenzji, który do dalszego oglądania ewidentnie nie zachęca. Od high endu na YT mam Todda - Dvarwa, nowego Kayfuna itd. oglądałem u niego. Przy okazji - ostatnio oglądałem Toddową recenzję Sine RTA (świetny MTL, taki ulepszony Dvarw). :D
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906653
@Baryua

Ja tam żadnych szumów nie wyłapałem. Poziom recenzji, szczególnie parowników to jest poziom którego nie uświadczysz u modnych krzykaczy z yt. Imo bardzo profesjonalny przekaz, gość się na tym zna i jest trochę bardziej rozgarnięty od Todda chociaż Marka też bardzo lubię. Poziom realizacji....poziom to jest to co On nam tłumaczy, wiedza którą nam sprzedaje...bez tego całego g... które pojawia się w recenzjach tych wyhajpowanych " recenzentów ".
Nie spodziewajmy się technicznych fajerwerków, to tylko mała manufaktura a nie fabryka dla gimbazy. To wygląda trochę tak jakby gość robił to dla siebie, taka forma terapii itp itd. Mnie się ta linijka akurat spodobała, dość już mam tych suwmiarek które pokażą mi o 0,008 większą szerokość czy o 0,04 wysokość. Naprawdę wystarczy i sądzę nawet że ten gość ma fajną zabawę przywracając do życia to " archaiczne " narzędzie.
Cały czas zapraszam do oglądania jego recenzji, szczególnie parowników (tu jest jego siła ). Spice Pro rozebrał po mistrzowsku, tak jak nikt inny ( porównaj podwójną recenzję Spicy Klausa z tą od Marka...imo przepaść )....i jako pierwszy pokazał Patibulum i to w momencie kiedy na rynku było mniej niż 80 sztuk tego atomizera. Mody sam kupuje a nie dostaje jak większość tych sprzedajnych wywłok, za to też ma ode mnie plusa.




:drinkb
By joloass
#1906656
Tutaj sie z @Superluxem zgodze. Tez lubie ogladac jego recenzje, poniewaz przewaznie pokazuje testowany produkt ze spora doza szczegolowosci, zarowno na poziomie wizualnym jak i dodawanego do niego komentarza. Z jego ostateczna opinia, wnioskami i/lub preferencjami nie musze sie zawsze zgadzac, natomiast juz sposob ich prezentacji; dosc specyficzny jak na wspolczesne czasy czyli powolny i zrownowazony, osobiscie mi odpowiada. Sprzyja on bowiem dokladnemu i rozbudowanemu opisowi, ktory przybliza mi bardziej recenzowany z jego pomoca produkt, niz postac samego autora.

@Baryua
Rzeczywiscie ten Sine MTL RTA, wyglada na ulepszona lub raczej pozbawiona mankamentow (o ktorych sam parokrotnie wspominalem) wersje Dvarw-a :D
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906658
Ja na Klausa Jedelsky'ego trafiłem dość dawno, przy okazji poszukiwania recenzji Dvarwa, kiedy w zasadzie nigdzie nie można było o nim nic znaleźć, a klonów Dvarwa nikt nie produkował. Ten recenzent jest moim ulubionym. Jego recenzje są zawsze bardzo spokojne, dokładne - taka niemiecka precyzja - a przede wszystkim nie jest powiązany z firmami produkującymi sprzęt, czyli rzetelny. Zasadniczo bardzo żałuję, że nie znam niemieckiego, bo jest kilku YT-erów niemieckich, których chętnie oglądam, ale niestety nie rozumiem :( Co do RiP'a to ten chłop skończył się jako recenzent dość dawno, za dużo pajacuje, co wychodzi mu niestety na dobre, Widać po ilości wyświetleń, że trafia tam gdzie chce, zapewne do młodych ludzi, którzy przy Jedelskym zwyczajnie by zasnęli. U RiP'a do obejrzenia jest kilka środkowych minut filmu, kiedy stara się zrobić setup, reszta do wycięcia.
Co do rurki - wykonanie OK, może być, ale jak dla mnie dyskwalifikacja za kołnierz na górze ograniczający możliwość stosowania parowników 23mm.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906660
@Nałóg Totalny


Spoko, loko. Przecież Klaus zawsze robi recenzje w dwóch wersjach językowych więc jest dobrze *GOOD* .



Ps 23 mm ? Luzik, raptem Taifun i ze 3-4 inne parowozy godne tego zasilania wypadają z gry :mrgreen: . Reszta zostaje, cała masa 8) .





:drinkb
Awatar użytkownika
By e_sat
#1906661
Superlux pisze:Nie znam człowieka osobiście, podobno mieszka w Englandzie i jest ciężko chory. AR Mods, może niektórzy jeszcze pamiętają...robili fajne rzeczy. Nasz rodak robi takie cudeńka a cena ...no cóż, od 50 w górę czyli mega promocja ale można też człowiekowi pomóc i to tutaj jest najważniejsze.
Recenzja jednego z najlepszych jakich znam - Klausa Jedelsky'ego. Nie drże się, nie odstawia szopki, nie rzuca fuckami w co drugim zdaniu...bardzo porządny, metodyczny. Zobaczcie ile On ma subskrypcji, po prostu masakra kiedy się wie ile tego wyłapał idiota Rip lub jakiś inny krzykacz.
Są lepsze i gorsze recenzje, to oczywiste. Świetna była np Spica bo nakręcił dwa filmiki, walczył z nią ze 3 - 4 tygodnie. Uczciwy gość, bardzo polecam. Warto wrzucić subskrypcję, zazwyczaj recenzuje hi-endowy sprzęt, jest na co popatrzeć :shock: .


https://youtu.be/LmLxVt38yuA





:drinkb


Piszesz, że można mu pomóc nabywająć tego Victoriusa? A gdzie można to zakupić? Rozprawiacie o youtuberach, zapominając o Andrzeju Rosłanie, który jest powodem tego tematu.
By Baryua
#1906696
Nałóg Totalny pisze:Co do rurki - wykonanie OK, może być, ale jak dla mnie dyskwalifikacja za kołnierz na górze ograniczający możliwość stosowania parowników 23mm.
W dodatku pin minusowy w najgorszym możliwym wydaniu, czyli w stylu Cthulu Tube Mod, wyłamujący się bez wypchania silikonem.
No i bardzo gościnny mosfet, otwarty na wszelkie liquidy.
Za to ogromny plus za ciekawe ślady lasera. *GOOD*

Superlux pisze:Poziom realizacji....poziom to jest to co On nam tłumaczy, wiedza którą nam sprzedaje...
Obejrzałem cały film i stwierdzam, że recenzenci, których filmy do tej pory oglądałem (popularni, ale nie krzykacze, gdyż nie lubię krzykaczy) nie odbiegają merytorycznie od tego Klausa, a jednocześnie nie usypiają (pewnie dlatego mają subskrypcje itd.). Wg mnie film Klausa ogółem jest OK, ale jest niestety zbyt ślamazarny, no ale to oczywiście kwestia osobistych preferencji. :wink:
Superlux pisze:Spice Pro rozebrał po mistrzowsku, tak jak nikt inny
I to według mnie ogromny błąd, bo zagłębianie się w szczególiki parownika chcę zachować dla siebie, sam chcę go odkrywać milimetr po milimetrze, a nie chcę, żeby ktoś zrobił to za mnie, pokazał to i tym samym odebrał całą przyjemność z poznawania nowego parownika. No ale to oczywiście kwestia osobistych preferencji :wink: niektórzy może wolą czarne na białym, pomijając całą paletę pięknych kolorów.
Superlux pisze:Mody sam kupuje a nie dostaje jak większość tych sprzedajnych wywłok
Wielu recenzentów, których filmy oglądałem dostawało sprzęt (w większości są to wypożyczenia), a żaden nie patrzył na to przy ocenie produktu, niektórzy nawet go niszczą, jeśli okazuje się kiepski. Nie mówię tu oczywiście o personach typu RIP Trippers, gdyż tego sprzedajnego krzykacza już bardzo dawno nie widziałem (nienawidzę sprzedajnych wychwalaczy).
Awatar użytkownika
By e_sat
#1906745
Nałóg Totalny pisze:W opisie filmu masz link do FB grupy Andrzeja.


Nałogu Totalny, link jest do filmu Jedelskiego, a grupę na FB znalazłem za chwilę. Dołączyłem do grupy. Andrzej Rosłan tam nadaje cały czas...
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906746
Temat dotyczy Pana Andrzeja Rosłana i jego moda - Victorious, pod filmem jest odnośnik. Zapraszamy na FB.


@Baryua

1. Mam 2 sztuki Atto, pierwszy to oryginał - 3 lata na jednym mosfecie...bez sylikonu. Trzeba po prostu sprawdzać co się wkręca, jak się wkręca itp itd a jeżeli ktoś tam chce wrzucić sylikon to przecież nikt mu tego nie zabroni.

2. On jest spokojny i metodyczny, niekoniecznie zaraz ślamazarny :mrgreen: . Specjalnie zwróciłem uwagę na recenzje atomizerów bo to jest jego specjalność, z innymi jego produkcjami bywa różnie.

3. To nie jest żaden błąd, nie wyjawił nam całej tajemnicy...pokazał tylko jedną z wielu dróg, to zbyt skomplikowany temat a że jako jedyny zrobił to tak inteligentnie to plus dla niego. Po prostu Spica to jeden z trudniejszych parowników MTL i to mi się spodobało, że przebił dużo bardziej znanych recenzentów ( także tych spokojnych i zrównoważonych ). Gdyby recenzje były tylko po to żeby nam coś przedstawić i pożegnać publikę to trwałyby 5 minut i każda dłuższa musiałaby być wywalona w kosmos. Wtedy moglibyśmy wszystkich żyjących recenzentów policzyć na palcach jednej ręki :lol: .

4. No właśnie myślałem o takich Trippersach ( tego bym publicznie wychłostał *BICZ* :lol: ), itp itd *BOR*.


@e_sat


To jedyny znany mi jutuber który zamieścił taką recenzję, dlatego szacunek również dla niego...szczególnie że jest tego szacunku warty także jako uczciwy recenzent EIN.
Rozmawiamy również o Klausie ale w ten sposób temat wciąż utrzymuje się na topie i na więcej odsłon. Niech dotrze do jak największej grupy waperów.



Pozdrófffka *GOOD* :beer:






:drinkb
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906753
e_sat pisze:
Nałóg Totalny pisze:W opisie filmu masz link do FB grupy Andrzeja.


Nałogu Totalny, link jest do filmu Jedelskiego, a grupę na FB znalazłem za chwilę. Dołączyłem do grupy. Andrzej Rosłan tam nadaje cały czas...

Kurcze, coś chyba się nie zrozumieliśmy :)
Ja wiem, że to link do filmu, dlatego napisałem ci, żebyś namiarów na grupę FB (linku do tej grupy) szukał w opisie filmu. Może nie klikasz opcji "POKAŻ WIĘCEJ", która znajduje się pod filmem (czyli w opisie od autora, nie w komentarzach). Chciałem dobrze :lol: :beer:


Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.