EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ACTIVEK
#1906464
Witam, jestem w posiadaniu Merlina mini Rta i chciałem się dowiedzieć czy dokupie do niego gotowe grzałki do bazy RBA? Drugie pytanie to, czy ten sprzęcik i bateria od mild'a WAVE to dobre połączenie?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Baryua
#1906466
Są dostępne w sprzedaży gotowe grzałki, ale ten sam efekt uzyska się nawijając prosty drut na choćby śrubokręt, co jest czynnością banalnie prostą, a koszt takiej własnoręcznie nawiniętej grzałki to kilka groszy.
Merlin to dobry parownik i choć będzie działał z rebrandowanym stickiem, to jednak ewidentnie zasługuje na zasilanie z regulacją mocy.
By ACTIVEK
#1906474
A jaka jest różnica pomiędzy atomizerem ze szkłem a kapem? I co polecacie pod Merlina mini rta do 150 zł?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By ACTIVEK
#1906476
ToObrazek

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1906477
No to pod tym Twoim "kapem" w atomizerach RTA jest szkło, a w atomizerach RDA go nie ma :mrgreen:
By ACTIVEK
#1906478
Ale pytam o smak, chmurę temperaturę itd, różni się coś poza wyglądem?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By venom_666
#1906480
Tak, różnia się budową i zasilaniem grzałki w liquid.
Smak i chmura to wynik róznych konstrukcji nawet tego samego typu parowników, mocy zasilania, jak i składu proporcjonalnego płynów.
By ACTIVEK
#1906481
Ostatnie pytanko ile kosztuje gotowa grzałka do niego?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1906483
ACTIVEK pisze:Ostatnie pytanko ile kosztuje gotowa grzałka do niego?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Chłopie,odpal google i przeczytaj co to RTA i RDA bo wiochę robisz.Nie ma grzałek skręcanych kupnych pod model atomizera.Można do wszystkiego,ale niekoniecznie to będzie dobry wybór.Ale to już w innym temacie.

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.