EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By kszeja4xd
#1906253
Witam, chciałbym zakupić atomizer RTA a dokładniej kylina M, ale nie wiem jak to jest z odczuciami smakowymi i nie chcę aby po kupnie żałować, przechodząc do rzeczy. Aktualnie posiadam Ijusta 3 i smak na grzałkach HW-N/M jest dość słaby. Czy ktoś ma może porównanie smakowe z Ello duro i kylina M oba mają meshe, stąd pytanie czy smak na kylinie M jest dużo lepszy niż ten z ello duro. Kylin jest kategorii RTA z której nigdy wcześniej nie chmurzyłem i boje się, że tak dobre opinie na temat kylina M tyczą się jego kategorii(RTA), a nie ogółu. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906256
Weź pod uwagę fakt że w Polsce Używa się tylko paru atomizerów RTA, ze względu na niewiedzę ludzi iż jest ich więcej, tylko trzeba się rozejrzeć. Ludzie bazują na tym co dostaną w e-dymie, VCP i tym podobnych sklepach, które tylko hurtem zamawiają w kółko to samo, a na rynku jest wiele innych alternatyw. Poszperaj na zagranicznych stronach, to zrozumiesz o co chodzi. :)
Awatar użytkownika
By hilton1
#1906257
Gdybym ja miał wybierać pomiedzy Ello duro,a Kylinem M bez chwili zastanowienia kupiłbym Kylina M i do niego bawełnę od Wot, to która jest w komplecie z Kylinem jakoś nie bardzo mi podchodzila. I jeszcze jedno, przygotuj się na to że jest on bardzo liquidożerny. Jest jeszcze jeden parownik na mesh Unity Profile i tu zdania są bardzo rozbieżne, jedni twierdzą, że oddaje on smak zdecydowanie lepiej od Kylina,a inni nie dostrzegają różnicy,ja wybrałem Kylina ze względu na gabaryty,jest on krótszy od Unity. Jestem z niego bardzo zadowolony, poniwaź smak jak dla mnie jest rewelacyjny,a zrobienie setupu to 4min i jest zawsze ok.bobra brak,a co najwaźniejsze nie przecieka.
By kszeja4xd
#1906259
W takim razie rozwiałeś wszelkie moje wątpliwości. Dzięki *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906289
kszeja4xd pisze:W takim razie rozwiałeś wszelkie moje wątpliwości. Dzięki *SMOKEKING*


Przy Damn Vape Doom to Kylin M i Wotofo leżą i kwiczą. Nie ma nawet jednej rzeczy w której nie byłby od nich lepszy. Damn Vape Doom - zapamiętaj.
Tylko że w tym przypadku raczej zapomnij o mechaniku tylko wyposaż się w jakiegoś sensownego moda 2 × 18650 ). Będzie bezpieczniej.
:drinkb
By Lazymen
#1906291
jeśli nie miałeś do czynienia wcześniej z RTA to Kylin M będzie bardzo dobrym wyborem , jest prosty i jak kolega hilton zauważył bezwyciekowy a w razie kłopotu z setupem w pierwszym lepszym Vape shopie powinni Ci pomóc i pokażą co i jak *SMOKEKING*
short cicuit

Witam. Mam problem odnośnie swoje góry profile rta[…]

Słodzenie liquidu

Cześć. Ostatnio próbowałem zrobić liquid na bazie[…]

Nie działające voopoo vinci

Witam vaperów Mam voopoo vinci od połowy grudnia 2[…]

RTA do 150zl

Hej i witajcie, bo to mój pierwszy post tutaj. Je[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.