EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By kszeja4xd
Witam, chciałbym zakupić atomizer RTA a dokładniej kylina M, ale nie wiem jak to jest z odczuciami smakowymi i nie chcę aby po kupnie żałować, przechodząc do rzeczy. Aktualnie posiadam Ijusta 3 i smak na grzałkach HW-N/M jest dość słaby. Czy ktoś ma może porównanie smakowe z Ello duro i kylina M oba mają meshe, stąd pytanie czy smak na kylinie M jest dużo lepszy niż ten z ello duro. Kylin jest kategorii RTA z której nigdy wcześniej nie chmurzyłem i boje się, że tak dobre opinie na temat kylina M tyczą się jego kategorii(RTA), a nie ogółu. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By AmnuM
Weź pod uwagę fakt że w Polsce Używa się tylko paru atomizerów RTA, ze względu na niewiedzę ludzi iż jest ich więcej, tylko trzeba się rozejrzeć. Ludzie bazują na tym co dostaną w e-dymie, VCP i tym podobnych sklepach, które tylko hurtem zamawiają w kółko to samo, a na rynku jest wiele innych alternatyw. Poszperaj na zagranicznych stronach, to zrozumiesz o co chodzi. :)
Awatar użytkownika
By hilton1
Gdybym ja miał wybierać pomiedzy Ello duro,a Kylinem M bez chwili zastanowienia kupiłbym Kylina M i do niego bawełnę od Wot, to która jest w komplecie z Kylinem jakoś nie bardzo mi podchodzila. I jeszcze jedno, przygotuj się na to że jest on bardzo liquidożerny. Jest jeszcze jeden parownik na mesh Unity Profile i tu zdania są bardzo rozbieżne, jedni twierdzą, że oddaje on smak zdecydowanie lepiej od Kylina,a inni nie dostrzegają różnicy,ja wybrałem Kylina ze względu na gabaryty,jest on krótszy od Unity. Jestem z niego bardzo zadowolony, poniwaź smak jak dla mnie jest rewelacyjny,a zrobienie setupu to 4min i jest zawsze ok.bobra brak,a co najwaźniejsze nie przecieka.
By kszeja4xd
W takim razie rozwiałeś wszelkie moje wątpliwości. Dzięki *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Superlux
kszeja4xd pisze:W takim razie rozwiałeś wszelkie moje wątpliwości. Dzięki *SMOKEKING*

Przy Damn Vape Doom to Kylin M i Wotofo leżą i kwiczą. Nie ma nawet jednej rzeczy w której nie byłby od nich lepszy. Damn Vape Doom - zapamiętaj.
Tylko że w tym przypadku raczej zapomnij o mechaniku tylko wyposaż się w jakiegoś sensownego moda 2 × 18650 ). Będzie bezpieczniej.

:drinkb
By Lazymen
jeśli nie miałeś do czynienia wcześniej z RTA to Kylin M będzie bardzo dobrym wyborem , jest prosty i jak kolega hilton zauważył bezwyciekowy a w razie kłopotu z setupem w pierwszym lepszym Vape shopie powinni Ci pomóc i pokażą co i jak *SMOKEKING*

Witam. Kilka dni temu kupiłem Smoka TFV12 BABY i o[…]

Proporcje/ zielony nowy uzytkownik

Cześć. Jestem nowy w etapie rolach praktycznie bo […]

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj kupiłem swojego pie[…]

BM - M skład

Panowie, ktoś zna tajemną formułę tego liquidu? Ch[…]