EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By bachur
#1906277
Wycieki z airholow, ale tylko przy zalewaniu liquidu, kwestia za malej ilosci waty, czy cos innego?
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906288
@bachur


Setup to raz ale najllepiej zrobisz jeżeli po prostu kupisz Damn Vape Doom. I wszystkie problemy znikną a WPU i Kylin M trafią do szuflady. Po co się tak męczyć ? :mrgreen:




:drinkb
By Lazymen
#1906290
dobrze zrobiony setup na Profile i ma miesiąc spokoju i smak oraz chmurka z górnej półki , zakup Doom-a niczego nie zmieni dopóki nie dopracuje robienie setupu , tak wiem że Doom jest prostszy w ogarnięciu ale opanowanie Unity da dużo satysfakcji i sporo wiedzy na przyszłość
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906292
...ale Doom to nie tylko prościutki ( w porównaniu z WPU ) setup ale także smak, lepszy smak. Gdyby ludzie z Damn Vape nie strzelili samobója na premierze tego parownika i nie byłoby całej tej afery z logo to dzisiaj mogłoby to zupełnie inaczej wyglądać. A tak to młodzież zna tylko Kylina który jest prosty do ogarnięcia ale nie smaczy najlepiej i WPU który jest trudniejszy do ułożenia ale daje większą frajdę . Doom jest jeszcze prostszy i jeszcze lepiej, subtelniej smakuje i to pozwala mi przypuszczać że gdyby nie ta wpadka to Damn Vape zamiótłby obu rywali pod dywan już na samym początku. A tak to mamy teraz bardzo spóźnioną premierę v2 i być może już nigdy ta cała masa wapująca na dwóch najpopularniejszych mesiach nie dowie się ( nie dostąpi zaszczytu :mrgreen: ) że ganiając za Kylinem i Wotofo i sprzeczając się który lepszy ....nawet nie zauważą tego który zasługuje na dużo większe uznanie.





:drinkb
By Lazymen
#1906293
Doom ma jednak poważną wadę - w porównaniu do Profile i Kylina jest w Polsce po prostu słabo dostępny o mało rozreklamowany , stąd większość dyskusji toczy się między Kylin a Profilr
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1906295
Superlux pisze:...ale Doom to nie tylko prościutki ( w porównaniu z WPU ) setup ale także smak, lepszy smak.


Przerabiałem te 3 meshowe parowniki i ja akurat nie przekonałem sie do DOOM,a już na pewno nie smaczy lepiej od WPU.Indywidualna sprawa.Z setupem też nie mam problemów,częstym błędem jest obsadzenie waty,zalanie i skręcenie parownika.Ja zawsze zalewam watę dość mocno i czekam aż trochę spuchnie,wtedy dopiero wkręcam i chmurzę.
By Krasnal45
#1906296
wertjacek pisze:...częstym błędem jest obsadzenie waty,zalanie i skręcenie parownika.Ja zawsze zalewam watę dość mocno i czekam aż trochę spuchnie,wtedy dopiero wkręcam i chmurzę.

To znaczy, że jak obsadzisz, zalejesz i skręcisz to nie spuchnie?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1906304
Po zalaniu waty,skręceniu i zalaniu parownika występują wycieki.Ucieknie ci połowa lq zanim wata spuchnie.To nie mój wymysł.Pierwsze setupy mi zalewały.Po odczekaniu nie ma wycieków.Pamiętaj że tam jest 2-3 razy więcej waty niż normalnie.Czas na spuchnięcie jest wydłużony.Żeby było jasne,dotyczy to pierwszego zalania,potem WPU nie sprawia najmniejszych problemów.
By mithras
#1906317
Witam zakupilem niedawno aegisa geek vape z atomizerem zeusX jak zalewam atomizer to raz ze przez jakis czas cieknie a dwa zaraz po zalaniu czuc liquid w ustach to jakas wada fabryczna czy moja wina?

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.