EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1906223
Vandy Vape
#BSKR
#V15MINI
#MTLRTA
#REVIEW
#PROUD
#TO
#VAPE


Witajcie!
Dzisiaj zajmiemy się niecodziennym widokiem u nas na stronie, bowiem to chyba pierwsze MTL RTA, które mamy zaszczyt zrecenzować ! Myślę, że wyjdzie fajnie i będziecie mieli do poczytania konstruktywną opinie jak i zarówno moje osobiste spostrzeżenia.

_______________
VandyVape Berserker V1.5 Mini 2.5ml MTL RTA
Cena rynkowa : około 100 zł
https://m.cigabuy.com/product/detail/14593
_________________


Dane techniczne:
*Główne cechy Berserker V1.5 Mini 2.5ml MTL RTA (dane wg producenta) *
》Rozmiar: 33.8 x 22mm
》Waga : 155g
》Szklana tubka 2ml
》Metalowa tubka 2.5ml


Zestaw zawiera:
》1 x Berserker V1.5 Mini MTL RTA (2,5 ml, metalowa tuba)
》 1 x Dodatkowa tubka (2 ml, szklana tuba)
》1 x Drip Tip 510
》1 x Instrukcja obsługi
》Części zamienne


Dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych:
》Matte Black
》Gun Metal
》Stainless Steel
》Rainbow


Berserker V1.5 Mini 2.5ml MTL RTA - Opis

Ostatnimi czasy większość mojego vapowania wypełniły pod'y, więc postanowiłem poszukać jakiegoś odzwierciedlenia w parownikach RTA. Padło na Berserkera V1.5 Mini RTA MTL, więc coś co każdy zna. Osobiście nie miałem początkowej wersji Berserkera, więc nie będę sie do niego odnosił.

Zacznijmy może od napełniania naszego malucha, aby uzupełnić wystarczy odkręcić Top Filling Ring, który odkręca się zaledwie w ćwierć obrotu. Po odkreceniu ukazują nam sie się dwa spore otwory którymi to nalewamy płyn.

Sam build deck jest bardzo prosto stworzony, dwa słupeczki, między nimi po środku, od spodu na grzaleczkę leci powietrze. Co do samego montowania coili to maksymalna średnica jaką zalozyłem bylo 2.5 mm, jest niby mini luzu ale nie chcialem kombinowac. Wyszlo 0.67 ohm i na 16W śmiga idealnie. Jak ja to mówię taki idealny ciumkacz. Jeszcze chcialbym dodać kilka słów jeżeli chodzi o wickowanie, a mianowicie osobiście uciąłem wate na około 6mm od końca grzałki i wyszlo idealnie.

Bardzo podoba mi się pierścień AF, który obraca się tylko do pewnego momentu (później blokada). Mamy 5 opcji przepływu powietrza:
》 1,0 mm
》 1,2 mm
》 1,4 mm
》 1,6 mm
》 1,8 mm


Mi osobiście najlepiej przeplyw powietrza pasuje na 1.4mm, czyli 3 dziurka.
Testowałem na nim zarówno płyny 70/30 jak i sole 50/50, fajny i przyjemny HIT, bez zadnego strzelania czy bulgotania.

Co do samego designu bardzo podoba mi się metalowa tuba, która razem z tymi wytloczeniami robi niesamowity klimat, jest po prostu przecudowna!


Berserker V1.5 Mini 2.5ml MTL RTA - Podsumowanie

Przesiadka z pod'ów na MTL RTA i wielkie zaskoczenie. Dużo dużo lepszy smak(powiecie no co Ty Sherlock), dużo lepszy HIT w gardziołko, bez żadnego bobrzenia, bulgotania i tego typu ekcesów nawet przy leżeniu w poziomie. Jestem po prostu cudownie zaskoczony !

ZALETY:

- Łatwe i przyjemne uzupełnianie płynu
- Brak strzelania liquidem, bulgotania i tego typu ekcesów
- Łatwy montaż coili
- 5 opcji przepływu powietrza
- Piękny design
- Niska cena


_______________
Ocena : bardzo dobry +
_______________

Pragnę zaznaczyć, że jest to tylko subiektywna opinia.
_________________

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.