EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Pumse
#1906148
Witam, kupiłem ostatnio Zeusa X, problem jest w tym że cały czas cieknie prawdopodobnie wylewa się przez ustnik. Na początku też strzela a wręcz wlewa się liquid do buzi. Czym to może być spowodowane? Dodam że grzałka jest dobrze zrobiona a wata była wymieniana 2 dni temu.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1906152
Pewnie za mało waty dałeś i siorbie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By marianek725
#1906169
znany problem w zeusie, niedorobiony komin , wpisz w google zeus x leaking i będziesz wiedział o co chodzi, co ciekawe geekvape sprzedaje na swojej stronie za 8 dolarów komin, jakoś ściślej spasowany i nic nie cieknie, napisz do nich że sprzedawca nie chce oddać ci kasy i czy przysla ci komin, mi przysłali. Gdzie go kupowales?
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906181
Jechałem na dualu, potem na singlu i znów na dualu....i nic nie cieknie. Pierwsza lepsza recenzja z yt, np - Vaping with Vic i nie powinno być problemów. Problem to ja tu miałem ale ze smakiem a teraz to nawet Zeus goni Królika, w sumie całkiem dobry parowóz. Może to jakaś pierwsza wadliwa partia, ja swojego kupowałem trochę ponad miesiąc temu.



:drinkb
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.