EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Witor1
#1906095
Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do kupna 2 sprzęty rx200 lub hugo vapor rader w podobnej cenie, które wybrać? Góra to limitless rdta plus.
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906106
RX200 jest już dosyć starą konstrukcją, a Hugo znowu po jakimś czasie się rozleci w rękach, ewentualnie jeden dobry upadek na ziemię i po boxie. Musisz podać kwotę w jakiej chcesz się zmieścić, ewentualnie poszukaj czegoś używanego na forum, ogłoszeniach...
By Witor1
#1906111
Mam po bardzo okazyjnej cenie oba więc taniej w tej cenie ni3 znajdę bo szukałem, dlatego chciałbym się spytać który będzie lepszym wyborem
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906112
Ale coś więcej? Nowe? Używane? W jakiej cenie? Pisz konkretniej jeżeli szukasz pomocy... ;)
Jeżeli już to na ten moment wziąłbym RX200, ale to moja osobista opinia. Hugo może mieć lepszy chip, ale może zepsuć się szybciej.
Jeżeli do domu to bierz Hugo... Jeżeli bardziej uniwersalnie to RX200...
By Witor1
#1906131
Budżet okolo 200zl, w tej cenie miałbym tą górę i jeden z tych dołów, tera tez dostałem offke za nówke taka sama cena SMOK R-KISS KIT. Co brać ostatecznie?
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906134
Dozbierałabym trochę więcej pieniędzy i kupił coś lepszego. Nie kupuj nigdy nic od firmy SMOK.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1906156
Dodam od siebie, że zgodnie ze słownikiem stosowanym na naszym forum uprzejmie proszę o nieużywanie zwrotów typu "góra" i "dół". Z tych dwóch osobiście wziąłbym Wiesława.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906189
Nie ma żadnych gór ani żadnych dołów *WŁEB* . Takie okazje z fejsa czasami bywają niebezpieczne. Zamiast kutwić o te 50 czy 80 plnów to kup sobie porządne nowe zasilanie u Edka, np to - WISMEC Reuleaux RX GEN3 Dual 230W za 189 zł i policytuj się z tym Limitlessem chociaż sensowniej byłoby kupić jakiś lepszy parownik w tym samym sklepie. Wydałbyś łącznie około 300 pln ale miałbyś o niebo lepszy zestaw niż to co Ci proponują z drugiej ręki...i do tego miałbyś nówki a nie jakieś podejrzane używki. Rób co chcesz, to Twoje zdrowie.

:drinkb
Zakup epapierosa do 150/175 zł.

Cześć. Szukam czegoś dla siebie, 4 miesiące temu[…]

LADON AiO Tank (+RBA) - kombajn od SMOANTa h[…]

Któryś raz czytam informacje w internecie o vacati[…]

Potrzebuję epeta

Witam Państwa, po dłuższej przerwie mianowicie 6 l[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.