EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1906024
Wątek wyodrębniony z tematu maiart-produkt-szuka-nazwy-t134561.html

MaiArt pisze:Aby była jasność...
Mówimy o dwóch nowościach tytoniowych (nazwijmy je wersjami beta, gdyż ostateczna formulacja nie jest jeszcze opracowana z powodu... braku testerów z tej grupy produktów :D ) otrzymanymi w oparciu o znany i lubiany aromat "Tytoń mocny".
Pierwszy z produktów jest wersją light i zawiera niewielki dodatek nadający zdecydowanie wytrawny charakter całości kompozycji wraz z delikatnym posmakiem "popielniczki'. Produkt dedykowany dla każdego *SMOKEKING*
Druga wersja jest zdecydowanie bardziej hardcorowa i tutaj spodziewamy się raczej pozytywnych opinii od koneserów tego typu klimatów *SMOKEKING*

Z przyjemnością wyślę Wam próbeczki, lecz w zamian będę prosić o publiczne wyrażenie swoich opinii w powyższym temacie :roll:


Pierwsze próbeczki są już wysłane i czekamy na Wasze opinie *SMOKEKING*
By MaiArt
#1906027
Krasnal45 pisze:Czyli my z Nałogiem dostajemy produkt gotowy, gotowy do leżakowania, czy gotowy do użytku? Bo ja się raczej nastawiam do odstawienia tego na miesiąc?

Tak jak ustaliliśmy w czasie rozmowy telefonicznej - produkt do leżakowania, gdyż procesu dojrzewania nie daje się przyspieszyć :roll:

Zawsze możecie jednak kosztować "w funkcji czasu" w celu zobaczenia wpływu leżakowania i określenia optymalnego czasu *SMOKEKING*

EDIT
Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem darmowych próbek nowych aromatów, to można je otrzymać gratis do każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym MaiArt.pl. Wystarczy tylko podczas składania zamówienia wpisać w okienku UWAGI słowo "Tytki" :D
By Baryua
#1906034
Pewnie z 2 tygodnie minimum trzeba będzie poczekać przed pierwszym skosztowaniem *KAWA*
Do prototypu prototypu aromatu będę miał załączone jakieś widełki orientacyjnego dawkowania, choćby szerokie? :D
By MaiArt
#1906046
Baryua pisze:Pewnie z 2 tygodnie minimum trzeba będzie poczekać przed pierwszym skosztowaniem *KAWA*
Do prototypu prototypu aromatu będę miał załączone jakieś widełki orientacyjnego dawkowania, choćby szerokie? :D

Wąchać można od razu :D Ciekaw jestem każdej Waszej oceny :D

Co do dawkowania, to sugerujemy następujące wartości:

"Tytek 1" (wersja łagodniejsza) proszę dodać w ilości od 3 do 5% obj. Uzyskany liquid powinien zachować łagodne nuty znane z "Tytoniu mocnego" z wyraźnym wytrawnym finiszem. Całość kompozycji posiada wyraźny dymny posmak połączony z "goryczką popielniczkową".

"Tytek 2" (wersja hardcore dla najtwardszych) proszę dodawać w ilości od 4 do 6% obj. (sugerujemy zacząć próby od niższych stężeń). Uzyskany produkt powinien charakteryzować się bardzo mocnymi nutami wytrawnymi z wyrazistymi akcentami dymnymi. Całość powinna odtwarzać uczucie jak po zapaleniu mocnych papierosów typu Gauloises (lub z naszego podwórka "Ekstra mocne" bez filtra) *SMOKEKING*

Tak jak powiedział Krasnal - żadna z wymienionych kompozycji nie zawiera AP, gdyż jest to sprzeczne z naszą wiarą i zasadami, a wytrawne nuty tytoniowe uzyskano dzięki zastosowaniu opracowanych w naszym laboratorium aromatach pochodzenia naturalnego. Takich składników nie znajdziecie u konkurencji :D
Awatar użytkownika
By e_sat
#1906050
Tytoniówki to moje uwielbienie, czyli trzeba zamówić jakiś aromat 10ml, by otrzymać próbki nowych tytoniówek? Ja osobiście liczę na coś co mnie ruszy...bez AP. Trzy cyfry mam do dziś, bo liczyłem że to sprosta wszystkim smakom 555. Zakupione 50 ml, długo trawię i to w bardzo minimalnych ilościach dodawanych do produktu ostatecznego...
By MaiArt
#1906053
e_sat pisze:Tytoniówki to moje uwielbienie, czyli trzeba zamówić jakiś aromat 10ml, by otrzymać próbki nowych tytoniówek? Ja osobiście liczę na coś co mnie ruszy...bez AP. Trzy cyfry mam do dziś, bo liczyłem że to sprosta wszystkim smakom 555. Zakupione 50 ml, długo trawię i to w bardzo minimalnych ilościach dodawanych do produktu ostatecznego...

Podaj proszę adres, to Ci wyślę próbki gratis :)
Ale ostrzegam... To dość ekstremalne kompozycje :)

EDIT
Dziękuję za adres. Paczuszka wyjdzie jeszcze dziś ;)
By Baryua
#1906310
Otrzymałem już prototypy aromatów :D Także mogę jedynie na szybko opisać zapach.
Tytek 1 - O kurczę! Pierwsze natarcie to wyraźna popielniczka + odrobina spirytusu, popielniczka realistyczna, ewidentne nuty dymnego smrodku, choć oczywiście nie tak mocne i nieprzyjemne jak z prawdziwej popielniczki. Kolejne, dokładniejsze niuchnięcia i mniej więcej czuć co znajduje się w tej popielniczce - coś jakby nadpalone drewno, drewniana wędzarka, bryłka węgla, czyli mocne skojarzenia palono-dymne. Zapowiada się bardzo smacznie. Jeśli gotowy liquid nie będzie miał w sobie słodyczy (wątpię, że jakaś przebije przez ten dym), to może to być idealny liquid dla "przepalonych" analogowców-smoków, którzy chcieliby się przerzucić na e-p, ale jest im ciężko, gdyż zamiast smaku analoga dostają słodkawe liście tytoniu, prażone orzeszki, karmel itd.
Tytek 2 - Olaboga! To tak jakby mocniejsza wersja pierwszego Tytka, na tyle mocna, że tutaj pojawia się już skojarzenie z petami. O ile w jedynce zapach dymu był przyjemny, tak tutaj mamy niezłą siekierę, no ale zobaczymy jak będzie to pachnieć i smakować w gotowym liquidzie. Wyraźnie podbita jest nuta węglowa, choć w zasadzie raczej wszystkie nuty są podbite.
No nie da się ukryć, że to kompozycje dość ekstremalne :mrgreen: *SMOKEKING*
By MaiArt
#1906377
Myślę, że w przypadku prototypów dobrze byłoby zrobić testy w funkcji czasu w celu określenia optymalnego czasu dojrzewania oraz preferowanych przez Was zakresów stężeń :cygaro:

Czy są wśród nas jeszcze jacyś ekstremalni pasjonaci tytoniówek rodem z popielniczki??? Możemy jeszcze przygotować 1-2 zestawy do testów *CZAJNICZEK*
By Krasnal45
#1906381
Jako że i do mnie dotarły próbki, tyle tylko że nieco inne, bo już rozrobione, to już spieszę z opisem pierwszego wrażenia zapachowego. Tytek 1: zapach stosunkowo delikatny, trudno wyczuć jakieś szczegółowe elementy, ot klasyczny tytek bez jakichś słodkich elementów. Za to Tytek 2, oooo, tu powtórzę za @Baryua opis Tytka 1. Może z pominięciem zapachu spirytusu który się prawdopodobnie już "rozjechał" w bazie. Na razie, ma toto chyba niezły potencjał.
Teraz próbki idą do szafki, którą otworzę najwcześniej za miesiąc (jeżeli wytrzymam :mrgreen: )
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906385
Do mnie dzisiaj też dotarły próbki i bardzo mnie ucieszył zapach z buteleczki nr1 - dla mnie bezbłędny. Nie nazwał bym tego popielniczką, a raczej zapachem z fajki, gdyby powąchać główkę po wypaleniu i wytrząśnięciu resztek tytoniu typu amfora. Główkę fajki lubiłem nasączać dobrym koniakiem i tu też wyczuwam podobny zapach. Piękne ;) Na języku - słodkawo, ale nie bardzo.
Próbka2 - obawiam się, że będzie hardcorowo, dużo mokrych liści i dymu z ogniska. Na języku - podobnie jak próbka nr1.
Bardzo jestem ciekaw jak te tytki wypadną podczas wapowania, za 2 dni spróbuję, bo nie wytrzymam :lol:
Na razie podziękowania za próbki dla Artura :beer:
By Baryua
#1906408
Po wczorajszym nawąchaniu aromatami, rozrobione próbki prawie w ogóle mi nie pachną :zakrecony Także teraz pozostało przegryzanie w ciemnej szafce i testy smakowe za 1, 2, 3 i 4 tygodnie. Po tygodniu to bardziej zaspokojenie ciekawości kilkoma kroplami w driperze niż próbowanie. T1 zrobiłen na 3/4/5%, a T2 na 4/5/6%, choć dwójki na 6% troszeczkę się obawiam *DIABLO*
Awatar użytkownika
By e_sat
#1906427
Dzięki, do mnie również przed chwilą dotarły Tytki 1 i 2. Czytając Nałoga Totalnego ( nigdy tak nie próbowałem aromatów ) - dałem po kropelce na język tak jak on to zrobił, faktycznie na języku popielniczka :) Dla mnie super, po zrobieniu prób odezwę się.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906436
@e_sat jak chcesz spróbować aromat czy premix to najlepiej dać kropelkę na grzbiet dłoni, rozetrzeć paluszkiem i dopiero polizać :) masz za jednym zamachem aromat i smak.
Krasnal dobrze prawi, ja próbowałem już rozrobioną próbkę a nie sam aromat.
By krzywy1
#1906455
MaiArt pisze:Myślę, że w przypadku prototypów dobrze byłoby zrobić testy w funkcji czasu w celu określenia optymalnego czasu dojrzewania oraz preferowanych przez Was zakresów stężeń :cygaro:

Czy są wśród nas jeszcze jacyś ekstremalni pasjonaci tytoniówek rodem z popielniczki??? Możemy jeszcze przygotować 1-2 zestawy do testów *CZAJNICZEK*

Palę tylko tytoniówki, probowałem wcześniej kilka waszych aromatów, ale jak dla mnie były za mało tytoniowe. I ciagle szukam. Chętnie bym przetestował, bo z tego co koledzy piszą, zapowiada się ciekawie *SMOKEKING*
By MaiArt
#1906457
krzywy1 pisze:
MaiArt pisze:Myślę, że w przypadku prototypów dobrze byłoby zrobić testy w funkcji czasu w celu określenia optymalnego czasu dojrzewania oraz preferowanych przez Was zakresów stężeń :cygaro:

Czy są wśród nas jeszcze jacyś ekstremalni pasjonaci tytoniówek rodem z popielniczki??? Możemy jeszcze przygotować 1-2 zestawy do testów *CZAJNICZEK*

Palę tylko tytoniówki, probowałem wcześniej kilka waszych aromatów, ale jak dla mnie były za mało tytoniowe. I ciagle szukam. Chętnie bym przetestował, bo z tego co koledzy piszą, zapowiada się ciekawie *SMOKEKING*

Poproszę o adres do wysyłki :D

EDIT
Dziękuję ;) Jutro wysyłka ;)
Awatar użytkownika
By Superlux
#1906463
@MaiArt

To i ja puszczę pw, kilka godzin temu złożyłem u Was zamówienie na inne aromaty ale chętnie spróbuję tych hardkorów. Ja właśnie wracam do tytek po 6 latach wygnania :lol: ( to były wszystkie owoce tego świata, są nadal ale muszę wrócić do starych smaków, muszę mieć taki wybór ) , tytka jest tytka. Wysyłam :ulan .




:drinkb
By MaiArt
#1906467
Witam w klubie ekstremalnych testerów :cygaro:

PS
Chyba "Tytki" przerażają, gdyż nie ma więcej chętnych na testy :D

EDIT
We wtorek 1 października w Łodzi w naszych sklepach partnerskich VAPERS pojawi się 100 darmowych próbek "Tytka" w wersji łagodniejszej. Serdecznie zapraszamy do skosztowania tego wyjątkowego produktu :)
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906619
Jestem chętny na próbę, bo lubię tytoniówki, tym bardziej że palę dla smaku i mam dosyć duże porównanie, oraz posiadam Typowe atomizery pod smak, więc może być ciekawie.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019, 17:48 przez AmnuM, łącznie zmieniany 3 razy.
By MaiArt
#1906639
Poproszę adresy na PW :)

EDIT
Próbeczki już są przygotowane i jutro zostaną wysłane na wskazane adresy ;) Serdecznie zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami na temat otrzymanych produktów *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906680
MaiArt pisze:Poproszę adresy na PW :)

EDIT
Próbeczki już są przygotowane i jutro zostaną wysłane na wskazane adresy ;) Serdecznie zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami na temat otrzymanych produktów *SMOKEKING*


Badania będą wykonane z dokładną solidnością, przy użyciu najwyżej klasy atomizerów do wapowania specjalnie wyprodukowanych pod smak z lekką nutką dekadencji... ;)
Zdam raporty z paru typowych smakowców, na paru etapach przegryzania się liquidu.

Pozdrawiam i dziękuję za próbki.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2019, 11:30 przez AmnuM, łącznie zmieniany 1 raz.
By Baryua
#1906700
AmnuM pisze:przy użyciu najwyżej klasy atomizerów do wapowania specjalnie wyprodukowanych pod smak z lekką nutką dekadencji...
... z których każdy buszek przynosi subtelny i pełny smak, który urzeka i zniewala :mrgreen:
By Baryua
#1906706
Nie, jeszcze nie, chciałem tylko podkreślić stopień oddawania smaku przez parowniki-smakowce. :D
Biorąc pod uwagę, że mam kilka dni opóźnienia w przegryzaniu się liquidu względem tych użytkowników, którzy otrzymali próbki już zmieszane, wolę jeszcze kilka dni poczekać z pierwszą degustacją. :cygaro:
By marti701
#1906709
Baryua pisze:Nie, jeszcze nie, chciałem tylko podkreślić stopień oddawania smaku przez parowniki-smakowce. :D
Biorąc pod uwagę, że mam kilka dni opóźnienia w przegryzaniu się liquidu względem tych użytkowników, którzy otrzymali próbki już zmieszane, wolę jeszcze kilka dni poczekać z pierwszą degustacją. :cygaro:

Pierwsza próba godzinę po zmieszaniu powinna być :D
Ciasto cytrynowe od MaiArt najlepsze na świeżo, to może i tu jest podobnie ;)
By Baryua
#1906764
marti701 pisze:Pierwsza próba godzinę po zmieszaniu powinna być :D
Ciasto cytrynowe od MaiArt najlepsze na świeżo, to może i tu jest podobnie ;)

Kusiło mnie, żeby spróbować, ale przypomniałem sobie moją niegdysiejszą degustację legendarnego RY4 Double dwa dni po zmieszaniu - smakiem przewodnim była przeżuwana gaza jałowa :mrgreen: przez co prawie wyrzuciłem aromat, natomiast po 2-3 tygodniach (nie pamiętam dokładnie) przegryzania smak był niebiański, a gazy prawie nie było czuć :D
Od tamtego czasu wszelkie tytoniówki zostawiam w spokoju przez co najmniej tydzień od zmieszania ;)
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906770
Baryua pisze:
marti701 pisze:Pierwsza próba godzinę po zmieszaniu powinna być :D
Ciasto cytrynowe od MaiArt najlepsze na świeżo, to może i tu jest podobnie ;)

Kusiło mnie, żeby spróbować, ale przypomniałem sobie moją niegdysiejszą degustację legendarnego RY4 Double dwa dni po zmieszaniu - smakiem przewodnim była przeżuwana gaza jałowa :mrgreen: przez co prawie wyrzuciłem aromat, natomiast po 2-3 tygodniach (nie pamiętam dokładnie) przegryzania smak był niebiański, a gazy prawie nie było czuć :D
Od tamtego czasu wszelkie tytoniówki zostawiam w spokoju przez co najmniej tydzień od zmieszania ;)


Niestety, ale tytoniówki mają to do siebie że nawet po 40 dniach następuje ostateczna zmiana smaku. :(
By skaecik
#1906776
Ja dziś zmieszałem. Pierwsze próby planowane za dwa tygodnie ;)

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906783
MaiArt pisze:Pamiętajcie proszę, że macie tutaj do czynienia z prototypem w fazie testów i tutaj chcielibyśmy uzyskać jak najwięcej informacji o produkcie na każdym etapie jego "życia" *SMOKEKING*


Jeżeli próbki zostały wysłane przez Pocztex Kurier 48h, to moje już są w Łodzi i w Poniedziałek je odpowiednio wymieszam. :)
By MaiArt
#1906787
AmnuM pisze:Jeżeli próbki zostały wysłane przez Pocztex Kurier 48h, to moje już są w Łodzi i w Poniedziałek je odpowiednio wymieszam. :)

Przesyłka wyszła wczoraj jako paczka pocztowa priorytetowa i jest już w Łodzi. Listonosz w poniedziałek zastuka trzy razy... lub cichcem podrzuci awizo do skrzynki :D

Numer Twojej przesyłki - 00359007733160132435
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906788
MaiArt pisze:
AmnuM pisze:Jeżeli próbki zostały wysłane przez Pocztex Kurier 48h, to moje już są w Łodzi i w Poniedziałek je odpowiednio wymieszam. :)

Przesyłka wyszła wczoraj jako paczka pocztowa priorytetowa i jest już w Łodzi. Listonosz w poniedziałek zastuka trzy razy... lub cichcem podrzuci awizo do skrzynki :D

Numer Twojej przesyłki - 00359007733160132435


U mnie jest inny numer wysyłki, co nie zmienia faktu że paczka dojdzie. W jakich ilościach są owe próbki? 2ml?
By skaecik
#1906790
Około 7 ml, przynajmniej u mnie. Starczy na sporo gotowego liquidu

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906791
To bardzo dobrze że tyle. Czy któraś z osób, która już stała się posiadaczem owych próbek może powiedzieć o swoich proporcjach podczas mieszania?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1906792
AmnuM pisze:Czy któraś z osób, która już stała się posiadaczem owych próbek może powiedzieć o swoich proporcjach podczas mieszania?


@AmnuM a tu przypadkiem nie jest napisane:
MaiArt pisze:Co do dawkowania, to sugerujemy następujące wartości:

"Tytek 1" (wersja łagodniejsza) proszę dodać w ilości od 3 do 5% obj. Uzyskany liquid powinien zachować łagodne nuty znane z "Tytoniu mocnego" z wyraźnym wytrawnym finiszem. Całość kompozycji posiada wyraźny dymny posmak połączony z "goryczką popielniczkową".

"Tytek 2" (wersja hardcore dla najtwardszych) proszę dodawać w ilości od 4 do 6% obj. (sugerujemy zacząć próby od niższych stężeń). Uzyskany produkt powinien charakteryzować się bardzo mocnymi nutami wytrawnymi z wyrazistymi akcentami dymnymi. Całość powinna odtwarzać uczucie jak po zapaleniu mocnych papierosów typu Gauloises (lub z naszego podwórka "Ekstra mocne" bez filtra) *SMOKEKING*

Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906794
SuwMar pisze:
AmnuM pisze:Czy któraś z osób, która już stała się posiadaczem owych próbek może powiedzieć o swoich proporcjach podczas mieszania?


@AmnuM a tu przypadkiem nie jest napisane:
MaiArt pisze:Co do dawkowania, to sugerujemy następujące wartości:

"Tytek 1" (wersja łagodniejsza) proszę dodać w ilości od 3 do 5% obj. Uzyskany liquid powinien zachować łagodne nuty znane z "Tytoniu mocnego" z wyraźnym wytrawnym finiszem. Całość kompozycji posiada wyraźny dymny posmak połączony z "goryczką popielniczkową".

"Tytek 2" (wersja hardcore dla najtwardszych) proszę dodawać w ilości od 4 do 6% obj. (sugerujemy zacząć próby od niższych stężeń). Uzyskany produkt powinien charakteryzować się bardzo mocnymi nutami wytrawnymi z wyrazistymi akcentami dymnymi. Całość powinna odtwarzać uczucie jak po zapaleniu mocnych papierosów typu Gauloises (lub z naszego podwórka "Ekstra mocne" bez filtra) *SMOKEKING*



To akurat wiem, ale chodziło mi o niestandardowe proporcje.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1906808
MaiArt pisze:@SuwMar witamy w gronie tytkowych straceńców :cygaro: Próbeczki wyślemy w poniedziałek *SMOKEKING*

Dziękuję. *winko*
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906844
Pytanie do pana Artura - na jakim stężeniu były rozrobione moje próbki? Może pamięta :)
Jestem dziś po pierwszej próbie na Ammicie RDA mtl, grzałka to bardzo delikatny fused clapton, 19W - no i tak:
Próbka 1 - nie ma mojego kochanego koniaczku, zniknął :? Jest coś jakby dym z palonych mokrych liści, smak którego nie potrafiłem nazwać, aż trafiłem stronę wcześniej na taki wpis :idea:
Baryua pisze:Kusiło mnie, żeby spróbować, ale przypomniałem sobie moją niegdysiejszą degustację legendarnego RY4 Double dwa dni po zmieszaniu - smakiem przewodnim była przeżuwana gaza jałowa :mrgreen:

Moim zdaniem kolega trafił idealnie w punkt. I ten smak występuje w obu próbkach, z tym że jest mocniej wyczuwalny w Próbce 1 a nie 2, jak mógłbym się spodziewać.
Niby Nr2 miał być bardziej hardkorowy, a według mojej obserwacji jest na razie dokładnie na odwrót. 2-ka jest na tą chwilę łagodniejsza i fajniejsza w odbiorze. Nie ma tak dużo ze smaku zgaszonego kiepa, odpalonego na drugi dzień z braku fajek. Cóż, zdarzało się i tak :lol:
Dałem obie próbki mojej lepszej połowie, która na co dzień jara tytoniówki z małym dodatkiem mięty i o dziwo nie narzekała na smak. Zdecydowanie lepiej podszedł nam smak i zapach Próbki 2. Dla otoczenia zapach z obu próbek jest dość ciężki, lekko duszący. Nie wyczuwa się jednak maggi czy skarpet.
Zastanawiam się czy jest opcja, że moje próbki są omyłkowo na odwrót oklejone?
Przy okazji otrzymania próbek, równolegle rozrobiłem nowe tytki Art Tobacco i Mai Tobacco i też je dziś spróbowałem.
Ciekawa sprawa, bo odbieram Art Tobacco jako leciutko osłodzoną wersję próbki Nr2, ale jednak smaczniejszą. Dałbym na tą chwilę 8/10.
Natomiast Mai Tobacco jest wg moich kubków smakowych również zbliżony do Próbki Nr2, troszkę bardziej ostry, nie słodki - 6/10.
Na tą chwilę moim faworytem jest Art Tobacco, dalej Próbka 2, natomiast Próbka Nr 1 i Mai Tobacco - ex aequo na miejscu trzecim.
Aha, dla tych co nie cierpią acetylopyraziny - we wszystkich 4 aromatach nie wyczułem.
By MaiArt
#1906925
@Nałóg Totalny może i parę dni temu wyskoczyła mi na liczniku 5 z przodu, lecz sklerozy (odpukać w niemalowane) jeszcze nie mam i coś tam jeszcze pamiętam :) Wasze próbki zostały skomponowane w górnych wartościach stężeń, gdyż tylko w ten sposób możecie dokonywać korekty składu metodą rozcieńczenia czystą bazą nikotynową :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1906931
Po paru dniach leżakowania zapowiadają się bardzo, bardzo i z każdym dniem lepiej.
Napiszę więcej gdy walory się ustabilizują.
Jedno jest już pewne. U konkurencji trudno będzie znaleźć coś równie ciekawego.
By vandzik
#1906962
Próbki dotarły. Dzisiaj mieszanie, pieresze testy za tydzień,kolejne za dwa i tak dalej. Na razie aromaty czuć "popielniczką". Zobaczymy co będzie na wacie.
By Baryua
#1907056
Dziś planowo miałem zrobić pierwszą degustację, lecz niestety rano przypałętał się ból gardła, w teorii znośny, ale nawet przy najsłabszym liquidzie (T1, 3%) na małej mocy chmurka zmienia się w papier ścierny, więc wstrzymałem się i stwierdziłem, że poczekam do czasu całkowitego wykurowania gardła. :oops:
Jedyne co zdołałem wyczuć po kilku zaciągnięciach to fakt, że stężenie 3% jest o wiele za niskie, ale to prawdopodobnie dlatego, że mam tymczasowo upośledzone zdolności degustacyjne. :?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1907057
Baryua pisze:Dziś planowo miałem zrobić pierwszą degustację, lecz niestety rano przypałętał się ból gardła, w teorii znośny, ale nawet przy najsłabszym liquidzie (T1, 3%) na małej mocy chmurka zmienia się w papier ścierny,

Na taką przypadłość kiedy ból rozrywa piersi wapuj samą glicerynę gdy masz taką potrzebę. Sprawdzone.
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1907115
Wczoraj doszły do mnie próbki i niestety, ale muszę trochę poczekać ze względu na to że nie mam wolnych buteleczek i kwestia czasu leżakowania, by uzyskały odpowiednią moc.
Swoją opinię podam dopiero za 2-3 tygodnie, na 3 różnych atomizerach: Dvarw v2, Ehpro True MTL, oraz Kayfun Lite 2019 (który z dnia na dzień zaczyna mnie zaskakiwać i bliżej mu do smaku True MTL).
Także proszę o chwilę wstrzemięźliwości, w stosunku co do mojej oceny smaku...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02 paź 2019, 22:55 przez AmnuM, łącznie zmieniany 1 raz.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.