EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By papasmerf13211
#1905940
Witam
Wczoraj zakupiłem tesle i akumulatory, przez cały dzień normalnie vapowałem i na noc podłączyłem tesle do prądu. Gdy przyszedłem z pracy chcialem po vapowac i tesla już nie działała. Co mam zrobic POMOCY??
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905941
Oddać na gwarancji...
Awatar użytkownika
By kabacina
#1905943
W ogóle nie działa? Wyciąg aku i włóż raz jeszcze czy zaskoczy. Jeśli nie no to musisz naładować aku przez ładowarkę zewnętrzna. BTW - tylko tam zalecam ładować. Może port micro USB masz skiepszczony i po prostu się nie ładowała...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905945
Jeśli w nowej jest uwalony port USB to chyba też gwarancja prawda??
Awatar użytkownika
By kabacina
#1905946
venom_666 pisze:Jeśli w nowej jest uwalony port USB to chyba też gwarancja prawda??
Niekoniecznie - zawsze może wyrzucić.

O co się czepiasz człowieku? Zanim wrzuciłem odpowiedź, to wskoczyły dwie nowe...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By papasmerf13211
#1905951
kabacina pisze:W ogóle nie działa? Wyciąg aku i włóż raz jeszcze czy zaskoczy. Jeśli nie no to musisz naładować aku przez ładowarkę zewnętrzna. BTW - tylko tam zalecam ładować. Może port micro USB masz skiepszczony i po prostu się nie ładowała...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka





Wyciagałem aku wkładałem na nowo wkładałem do sterej e i jakby stara e nie czytala aku czy to moze byc ten problem?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1905952
problem to te paskudne połączenie kilku słów w bełkot.Chcesz pomocy to napisz po naszemu.
By papasmerf13211
#1905956
[quote="wertjacek"]problem to te paskudne połączenie kilku słów w bełkot.Chcesz pomocy to napisz po naszemu.[/qu\




ziom w jednym slowie mi literka przeskoczyla


Regulamin Forum §3.4
D.
By mattoid1973
#1905996
A może tu nie chodzi o to, że Ci literka przeskoczyła, tylko o to, że nie potrafisz pisać w ojczystym języku? Jasne i klarowne wyrażanie myśli w formie mówionej i pisanej to zakres szkoły podstawowej. Skończyłeś już ten etap Swojej edukacji?
A zioma to szukaj na fejsie.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.