EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tymon78
Dziki gon to pikuś.... Koła, jak możesz kolegę posadzać o brak umiejętności koniecznych w grach RPG.... Masz minusa.
Awatar użytkownika
By Tymon78
Tymon78 pisze:Dziki gon to pikuś.... Urszula , jak możesz kolegę posadzać o brak umiejętności koniecznych w grach RPG.... Masz minusa.
Awatar użytkownika
By Tymon78
Dziki gon to pikuś.... Urszula , jak możesz kolegę posadzać o brak umiejętności koniecznych w grach RPG.... Masz minusa.
Awatar użytkownika
By Tymon78
To se wezme.
Awatar użytkownika
By .kokakola
Tymon78 pisze:To se wezme.

Ty sobie sam daj minusa bo my z @Walter o'Dim prawie piwo piliśmy :lol:

Ja ostatnio grałam w coś co się nazywa PRACA, podobno nieźle mi idzie :lol:
Awatar użytkownika
By Marksista
Foreplay. Świetny FPP.
Jedyna gra jakiej namiętnie się oddaje. Średnio 2-3 razy w tygodniu. Dla mnie to najlepsza gra na odstresowanie. Żona też mniej nerwowa chodzi. :)
Awatar użytkownika
By fikaf
Marksista pisze:Foreplay... to najlepsza gra na odstresowanie. Żona też mniej nerwowa chodzi. :)

Lepi zagraj z żono w cymbergaja. :lol:
Oboje się zrelaksujecie. :monkey:

Ach te nocki w Coliny

Awatar użytkownika
By Tymon78
The evil within 2 /x 1 s
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Na tapecie Rise of the tomb raider.
Jak tak dalej pójdzie to do końca miesiąca przejdę :lol:
Awatar użytkownika
By Gwido67
Nieustający Diabełek 3 ;)

89 GR zaliczone, 90 pęknie lada dzień ... *GOOD*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By PucH2
Od kiedy tylko na Smoku da się pykać w gierki a nie tylko chmurki puszczć, daję równo Rayman Jungle Run jak i GTA5 Pl. Ma moc to zasilanie.
Awatar użytkownika
By cimon
Rypię ostatnio w CrossOut’a - czołgi poszły narazie „w odstawke”. Świetna gra - jeśli ktoś nie widział/słyszał/próbiwał, a do tego jest wielbicielem serii Mad Max’a, to nie może się nie zainteresować tym tytułem. Polecam..
Awatar użytkownika
By Commedia
Uncharted - Lost Legacy - ode mnie 5/5, swietny dodatek do serii. :) Ino sie ciezko mi polapac w tym 'polotwartym' swiecie - mozliwe ze to ja taka niekumata, no ale do diabla, w tzw. realu problemow z mapa nie mam. Wrecz przeciwnie, nieskromnie powiem ze bylam juz w swoim krotkim zyciu mianowana na wycieczkach Naczelnym Nawigatorem, Dzierzycielka Map, Krolowa GPSu *BOR* i tak dalej i tak dalej, ale w Uncharted... Ale w Uncharted mapa mnie pokonala. :mrgreen: Czesto mi sie zdarza zgubic jezdzac samochodem, co jest irytujace w sytuacji, gdy droga do celu nie jest zbyt prosta (wodospady, skaly, inne diably) - bo wtedy trzeba zawracac, kombinowac, "jak ja tam mam niby wjechac..?".. Ale poki co jestem na 7 rozdziale, otwartosc swiata nie trwa caly czas - zobaczymy co dalej. :wink:
Awatar użytkownika
By Master_PiT

Awatar użytkownika
By Tymon78
The evil within ... ,jedynka ,w sumie nadal gram. *SMOKEKING*
konsola - x1s
Awatar użytkownika
By Tymon78
Od paru dni Resident Evil 2 i muszę przyznać ... ciekawa pozycja, wcześniej w Shadow of The Tomb Raider i ...małe rozczarowanie. Seria się wypala.
Tak czy siak - entuzjastom :monkey: polecam.
RE 2 R - 9/ 10
SoTTR - 7/10

Pykam na x1s
By HanysPL
BF V - jak dla mnie, szału nie ma. Tęsknię za czasami BF3/BF4
Gdyby ktoś chciał kupić na PS4 gry, to sporo promocji na PS Store, n.p. BF4/BF:H/BF1 za 60zl
Awatar użytkownika
By Nikotynos
Ja ostatnio łupie z bratem na odległość tylko w co-opy, teraz ciśniemy Far Cry New Dawn, tylko kurcze nie wiedzieliśmy że ta gra nie ma chatu, a voice chat nam nie wiadomo dlaczego nie działa, ale jakoś dajemy radę, jak to bracia, rozumiemy się bez słów :D Ale to już na szczęście nie to co kiedyś, 8 godzin w robocie i prawie drugie tyle siedzenia w grach, browar i analog za analogiem, z 5 lat wyjęte z życiorysu, ucierpiał na tym kręgosłup i krążenie w nogach. Teraz gram max 2 razy w tygodniu. Kurde brzmi jak spowiedź nałogowca :D
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
PROBLEM Z H PRIV 220

Cześć, pisze w sprawie takiej ,iż nie używałem od […]

jakidym.pl

Witam Czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał ze skle[…]

Witam wszystkich serdecznie! Zakupiłem niedawno C[…]

Problem z stick p25

Witam mam pewien problem z swoim stickiem. Chodzi […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.