EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
By admin
#1905380
"Kłamstwo dalej obiega świat"

Polecam zapoznać się z artykułem Profesora Sobczaka. Chyba nie ma w naszym kraju drugiej osoby, która posiada tak obszerną wiedzę naukową na temat e-papierosów.

https://asobczak.com.pl/klamstwo-dalej-obiega-swiat-tym-razem-w-czasopismie-naukowym/?fbclid=IwAR2nTrL0TuWeo-sDfhNwLkXMP1KGYWnmvjDyRW_R0BKfVtZLgTyuf2cshPA
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1905382
admin pisze: Chyba nie ma w naszym kraju drugiej osoby, która posiada tak obszerną wiedzę naukową na temat e-papierosów.

Jest. Dr Mirosław Dworniczak vel Stary Chemik :wink:
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1905384
Prof Peter Hajek, Director of the Tobacco Dependence Research Unit, Queen Mary University of London (QMUL): „Wydaje się, że tajemnica została już rozwiązana, a opisane przypadki są spowodowane przez zanieczyszczony ekstrakt z marihuany. Nie ma to nic wspólnego z e-papierosami, jakie zwykle są używane w tym kraju a panika ma na celu zniechęcenie palaczy do rezygnacji z papierosów do przejścia na znacznie mniej ryzykowne waporyzowanie….E-papierosy istnieją już od ponad dekady i są używane przez miliony ludzi, przy czym takie przypadki nie występują. Nagłe wystąpienie tych zdarzeń jest podobne do zatruć metanolem, który od czasu do czasu zabija ludzi, gdy sprzedawany jest zanieczyszczony alkohol.

I (prawie) wszystko jasne.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1905392
Kogo to już obchodzi, jak wokół sami wrogowie raka i śmierci? Garstka świadomych otaczających ich zagrożeń jest na wymarciu. Takie są realia a będzie jeszcze gorzej.

Adam M czyli Haze na YT Krótki przegląd pa[…]

Wybór RTA

Cześć. Zastanawiam się jakie rta wybrać, myślę nad[…]

Jaki epapieros?

Cześć! Jestem tutaj nowy i chciałbym was prosić o […]

Krótki przegląd POD-ów. Czy vape pody mają p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.