EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By Anonim76
Witam panowie . Mam dwa samochody na oku i jakoś ciężko mi się zdecydować. Pierwszy to Volvo v50 2007-2008 1.8 B drugie to honda frv 2007 1.8 B . Co wybrać ?
Awatar użytkownika
By Cinmar
Ale wybierasz między konkretnymi modelami, czy już egzemplarzami?
By BezimiennyII
Z tych dwóch zdecydowanie Volvo. Co prawda minimalnie droższe koszty serwisowania ( głównie cena części), ale na pewno dłużej i przyjemniej posłuży.
By Anonim76
Myslałem ze do volvo są tańsze części . To przecięż ładny focus
By BezimiennyII
Anonim76 pisze:Myslałem ze do volvo są tańsze części . To przecięż ładny focus

Nie wszystkie części są zamienne z Focusem, stąd napisałem o minimalnie większych kosztach. Myślę, że wersja 1.8 nie będzie jakaś przesadnie droga w utrzymaniu - to silnik Forda, więc i osprzęt w większości Forda.
Od 2013 roku mam s40 z rocznika 2010, tyle że 2.5 benzyna. Od zeszłego roku jeździ nim moja narzeczona. Złego słowa nie mogę powiedzieć
jego na temat.
By Anonim76
Jadę zaraz obejrzeć v50 . Oby było warto . 2.5 benzyna to raczej silnik volvo a nie forda
By BezimiennyII
Anonim76 pisze:Jadę zaraz obejrzeć v50 . Oby było warto . 2.5 benzyna to raczej silnik volvo a nie forda

Wiem, że to nie konstrukcja Forda, ale chodziło mi o całokształt wykonania. W całym samochodzie czuć solidność wykonania. Nie ma trzeszczących plastików, luźno latających elementów, wszystko sprawia wrażenie "zapasu materiału". Duży plus również za ergonomię wnętrza i intuicyjne rozmieszczenie wszelkich przycisków.
By Anonim76
Fajne nawet to volvo ale 20 tys za 2008 rocznik to chyba za dużo . I lekko skorodowane nadkole
. Ech
MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

Komin od jakiego Atomizera

Taka prośba, czy ktoś się orientuje od jakiego par[…]

Tesla punk 220w

Witam Wczoraj zakupiłem tesle i akumulatory, przez[…]

Dripper

Siema, szukam drippera, cena max - 200zł Najlepiej[…]