EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By demyt
Witam, przymierzam się do kupna jednego z powyższych parowników. Czemu te bo interesuje mnie górny airflow( nie chce już wycieków). Którego z tych byście polecili?
Awatar użytkownika
By Evendi
Podepnę się do pytania i dodam:

Może coś jeszcze innego z przelotem jak powyższe ale w singlu? Mam obydwa i jednak szukam dalej czegoś lepszego.

Zeus jest dla mnie ok ale dual mi do końca nie pasuje, a mesh i potrzebne moce to nie moja bajka.

Podzieli się ktoś wiedzą (bo nie może polecić)?

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By venom_666
z tego co widać w konstrukcji Zeusa - można w nim spokojnie zamontować pojedyńczą grzałkę??
Awatar użytkownika
By Evendi
Można i tak też robię ale jednak smak w singlu (miałem tez Zeusa singla ale tam cug był dla mnie ciut za mały) w porównianiu do duala na jednej jest totalnie inny.
Awatar użytkownika
By kho
demyt pisze:Witam, przymierzam się do kupna jednego z powyższych parowników. Czemu te bo interesuje mnie górny airflow( nie chce już wycieków). Którego z tych byście polecili?

Zeus X jest naprawdę przyzwoity i ładnie wykonany. Jestem wybredny i szybko się nudzę, ale Zeusa X używam i sobie chwalę. Jako że nie jestem przekonany do wstążek meshu jako nośnika, moje wskazanie to właśnie Zeus X.

Evendi pisze:Może coś jeszcze innego z przelotem jak powyższe ale w singlu? Mam obydwa i jednak szukam dalej czegoś lepszego.
Zeus jest dla mnie ok ale dual mi do końca nie pasuje, a mesh i potrzebne moce to nie moja bajka. [...] miałem tez Zeusa singla ale tam cug był dla mnie ciut za mały w porównianiu do duala na jednej jest totalnie inny.

Tutaj wybór mógłby paść na Serpent Elevate, JuggerKnot mini, Horus, ale czy mają one jakiś drastycznie większy przewiew, niż Zeus single to chyba nie za bardzo. Moim zdaniem wszystkie wymienione mają cug w porządku.
Awatar użytkownika
By Evendi
Może ktoś posiadający Horusa może go porównać do pozostałych pod względem przelotu?

JuggerknotaMini miałem i był nawet fajny (cug prawie że do zaakceptowania) oprócz jednego: napełnianie to dramat :).

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]

Dvarw mtl

Witajcie, Przymierzam się do zakupu klona drwala.[…]

Parownik MTL dla żółtodzioba

Witam Szanownych Użytkowników forum. Po kilkumiesi[…]

2400 dni bez papierocha

Naszemu koledze Mushashi mija dziś 2400 dni bez […]