EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Bakens
#1905092
Siema
Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś fajnym modem mechanicznym. Szukałem karma kit i rdta mod ale nigdzie nie da się ich już kupić. Jeżeli znasz jakiś fajny i nie drogi kit (mod + driper najlepiej RDTA) który da się kupić to zarzuć nazwę albo link do strony producenta.
Z góry dzięki
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905100
RDTA to nie driper... Rebuidable TANK Atomizer..
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1905101
A może Rebuildable Dripping Tank Atomizer? :wink:
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905102
może, ja sie nie znam, stary jestem i zmęczony...
By Bakens
#1905127
Dobra mój błąd ale mi nie chodziło o to czy mam dobrą wiedzę, wiem że napisałem nie poprawnie ale raczej każdy e palacz ogarnie o co chodzi. Moja wiedza nie jest największa i to wiem a po waszych wiadomościach dalej nie wiem co kupić.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1905128
Czemu nie kupisz sobie sprzętu, który polecałeś koledze w innym wątku?
Bakens pisze:Kup se sticka v9 max chmura zajebista, bateria wytrzymała, smak też dobrze oddaje i kosztuje około 200 złociszy tylko radzę ci kup w sklepie stacjonarnym który daje gwarancję bo niektórym po jakimś czasie siada elektronika.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905131
Zadałeś zbyt ogólne pytanie na które nie można dać jednoznacznej odpowiedzi.
Chcesz żeby miał dużo prądu - box na dwa ogniwa - wybór zależy od zasobności portfela.
Parownik do własnych grzałek - tutaj wyjdzie zaleta boxa, bo masz sterowanie mocą. Mechanik wali ile fabryka dała bateryjce - dlatego wymagane dobre wysokoprądowe ogniwa, bo albo nie uzyskasz efektu, albo zamieni Ci się w ręczny granat. Musisz chcąc robić własne grzałki troche poczytać bo owszem da się używać na bardzo małych opornościach, ale... no własnie... przy zbyt mało wydajnych ogniwach nie wykorzystasz zalet i w krótkim czasie "zabijesz baterie". Przy odpowiednich musisz zrobić dobrze cały set, bo spalisz wate.
Mechanicznych rurek jest na rynku tyle, że wybór w zasadzie ogranicza się jedynie do tego co się komu podoba i ile może wydać...
Jaki epapieros?

Cześć! Jestem tutaj nowy i chciałbym was prosić o […]

Uszczelka

Witam Jak pielęgnować uszczelki od atomizera? Sam[…]

SMOK STICK 80W PROBLEM POMOCY

Stick kupiony niecały miesiąc temu. Dzis podłączon[…]

Witam wszystkich Forumowiczów...Wiem, że są podob[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.