EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1904988
#ANTYPROTEAM
#GOBEARS
#FRUX
#STRAWBERRY


Witam. Dziś dzięki uprzejmości firmy GoBears przedstawię wam kolejny płyn z serii Frux, a będzie to truskawka.

BUTELKA :Premix dostajemy w standardowej gorilli 60ml o gęstości 70VG/30PG. W środku mamy 50ml płynu i miejsce na jednego shota. Etykietka prosta i bardzo czytelna. Wszelkie informacje na temat płynu zawarte na opakowaniu

ZAPACH:Co tu dużo mówić. Po odkreceniu z butelki wyłania się nam piękny zapach słodkiej truskaweczki . Nie wyczuwam w zapachu żadnej chemicznej woni, jest wręcz idealnym odwzorowaniem naturalnej truskawki.

SMAK :Pierwsze parę buszków iiii... Moje kubeczki smakowe są w niebie. Bardzo intensywna truskawka. Słodka lecz nie przesadnie, czuje się jakbym jadł takie świeżo zerwane z ogródka. Do tego delikatny chłodzik na wydechu.. Normalnie można powiedzieć Prima sort

PODSUMOWANIE: Miałem do czynienia z wieloma truskawkami.. Jedne mi smakowały drugie mniej, ale ta to naprawdę mistrzostwo!! Wielki ukłon w stronę producenta.
Do testów użyłem Asgard rda oraz Sx mini g class.
Pozdrawiam LysyTdp Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.