EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By vaping snorlax
#1904808
#ANTYPROTEAM
#GOBEARS
#DOPE
#HYPE

Siemaneczko
Lato niestety się kończy, ale pogoda ma nas rozpieszczać po sam jego kres. Podejrzewam, że z tej okazji, Panowie zwani jako GoBears, nie tworzą żadnych deserowych kompozycji, a jedynie mixy owoców mające na celu orzeźwienie przy zachowaniu odpowiednich odczuć smakowych. Dzisiaj zaczynam serię „dope”, jest to duży kaliber, ponieważ to ich pierwsza produkcja w butelkach 120/100ml.


Prosta, niezbyt skomplikowana etykieta. Satynowe wykończenie jeśli chodzi o kolor, biały napis przedstawiający nazwę serii i konkretnego płynu. Krótko i treściwie, na boku ujrzymy również dane producenta jak i wszelkie informacje z nim związane oraz stosunek VG do PG. Oryginalna butelka „Chubby Gorilla” o pojemności 120ml zawiera 100ml premixu z miejscem na 2 shoty.


Producent: GoBears
Seria: dope
Smak wg producenta: winogrono, wiśnia, truskawka
Proporcje VG/PG: 75/25
Pojemność/Objętość: 120/100
Wartość orientacyjna: 50PLN


Mocna wiśnia razem z wonią truskawki są bardzo wyczuwalne, winogrono jest ale bardzo delikatne.


Jako mieszanka owoców jest okej. W końcu wyczekiwana przeze mnie wiśnia w wydaniu GoBears. Niestety, nie wyczuwam jej tu za dużo, pewnie taki był zamysł, ale dla mnie nie ma jej tu na tyle, ile bym oczekiwał. Odnosząc się również do winogrona jak i truskawki, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Czemu? Dominuje winogrono, a truskawka jest jego tłem. Wiśnia fajnie się wpasowuje w całość, ale jak wyżej, jest jej dla mnie zdecydowanie za mało. Całość ma landrynkowy posmak, uraczymy tu akcentów kwaskowych i cierpkich, ale słodycz zdecydowanie króluje w tej kompozycji.


Całość jest dobrze zbalansowana, nie wyczuwam chemicznych akcentów, a stosunek ceny do jakości jest bardzo spoko. 100ml premixu za kwotę ok. 50PLN, gdzie dostajemy bardzo dobry płyn to świetna opcja. Mimo iż tani, to jednak bardzo dobry.

#snorlax
Obrazek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Jaki epapieros?

Cześć! Jestem tutaj nowy i chciałbym was prosić o […]

Uszczelka

Witam Jak pielęgnować uszczelki od atomizera? Sam[…]

SMOK STICK 80W PROBLEM POMOCY

Stick kupiony niecały miesiąc temu. Dzis podłączon[…]

Witam wszystkich Forumowiczów...Wiem, że są podob[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.