EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By MarcyśAPT
#1904794
#AntyProTeam #GoBears #Dope #Screwed

Dzięki uprzejmości firmy GoBears opiszę Wam kilka nowych premixów. Zaczniemy od serii Dope, A będzie to Dope Screwed. Według producenta jest to porzeczka z granatem. Premix dostajemy w butelce 120ml z zawartością 100ml oraz miejscem na dwa shoty. Po dolaniu 2x18mg otrzymamy całość o mocy 3mg. Gęstość liquidu to 75/25.

#zapach
Po otwarciu butelki możemy wyczuć cierpkie granat, który delikatnie miesza się z odrobiną porzeczki. Po spróbowaniu na palucha porzeczka staje się bardziej wyczuwalna. A jak smak?

#smak
Po zalaniu na dripper jest podobnie. Na samym początku uderza delikatnie cierpki granat, który jest charakterystyczny w smaku I przypomina tego z Mono również od Miśków. Przy wydychaniu wyczuwalna jest lekko słodka czarna porzeczka, która nadaje słodyczy całości.

#podsumowanie
Proste połączenie owoców, które nadaje się jako daily. Premix nie jest przesłodzony oraz nie czuć w nim chemii. Jeśli lubicie granat to na pewno przypadnie wam on do gustu. Mi smakuje. Spróbujcie I dajcie znać czy Wam również

W testach pomógł mi deathwish baphomet + unholy v2

Obrazek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2019, 21:09 przez MarcyśAPT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1904796
MarcyśAPT pisze:#AntyProTeam #GoBears #Dope #Screwed

Dzięki uprzejmości firmy GoBears opiszę Wam kilka nowych soczków.
Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Soczków. :palm2
Awatar użytkownika
By bulit73
#1904797
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904798
Zalałem tym sodastream i zaprawdę to ohydne, bez smaku.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.