EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By matthewsky
#1904326
Witajcie!

Mam duży problem z kylinem mini RTA. Kupiłem kilka dni temu i przetrzepalem pół internetu i nie znalazłem rozwiązania.
Na początek sprzęt: Tesla Punk 220, próbowałem na grzalkach fused Clapton coil 24ga(ka1)*2+32ga(n80) 0.25 om średnica 3 i 26ga(ka1)*2+36ga(n80) 0.3 om średnica 3.
Wata cotton Bacon V2.

Problem polega na tym że w ustniku na górze zabiera się liquid i to sporo. Jak wsadzam tam kawałek ręcznika papierowego to aż nasiąka na brązowo.... W dodatku czuję przy chmurzeniu że leci on razem z dymem... I dzieje się tak na każdej mocy, od 35 do 55 W włącznie. Liquid to Horny Flava Grape z dodatkiem 10 ml OBN 18mg/ml tak żeby była moc 3. Proszę o pomoc bo nawet nie mogę nacieszyć się nowym sprzętem :(
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1904380
Pokaż zdjęcie swojego setup'u... Będzie łatwiej określić w czym tkwi problem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904381
Normalne. Jest to stan pomiędzy meteorytami a normalną pracą. Masz ustawiony za duży przepływ powietrza lub za nachalnie zasysasz. Na jedno wychodzi.
By matthewsky
#1904437
I faktycznie problem zniknął ale pojawił się następny... Teraz nie chlapie ale po kilku buchach nie ma już smaku i jak sprawdzam watę to jest przepalona wewnętrz grzałki... Tutaj już pewnie źle dobrałem ilość waty, ale kilka razy robiłem i przechodziła z lekkim oporem. Może teraz spróbować jej nie rolować? Mowa o cotton Bacon v2
By Maskota
#1904446
To nie zła ilość waty tylko ten cudowny horny flava w połączeniu z wysoką temperaturą poprostu ją zjada. Było już kilka takich przypadków na forum z użyciem niektórych liquidów.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.