EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Piotrek263
#1904387
Witam.

Założyłem te konto tylko po to aby dać znać że odkryłem coś niepokojącego. Otóż kupiłem używany Smok Stick Prince. Zależało mi na parowniku, baterie wziąłem za bezcen bo była zepsuta. Udało mi się ją otworzyć, okazało się że kabel od baterii był ułamany. Nic specjalnego. Ale zauważyłem że akumulator który miał mieć pojemność 3000mah, ma oznaczenie producenta 2200mah. Nie jestem w stanie udowodnić że to nie ja to podmienilem, ani że nie zrobił tego poprzedni właściciel. Z tym że bateria według mnie nie była otwierana wcześniej bo to zostawia sporo śladów, jednak to praca cienkim dłutem i młotkiem. Gdyby ktoś miał popsutego Sticka Princa fajnie byłoby żeby go rozwalił i sam sprawdził. Pisze to wszystko bo może więcej osób zostało w ten sposób oszukanych. Nie umiem dodać zdjęć ale chętnie się nimi podzielę.
By Maskota
#1904391
Też mi odkrycie, firma smok to jedna wielka maszynka do nabijania ludzi w butelke

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Baryua
#1904404
Stawiam na januszowo wymienione ogniwo. A co do braku śladów otwierania - widziałem kiedyś baterię od iJusta z wymienonym przyciskiem i ogniwem, która nie nosiła śladów otwierania, a w jej przypadku konieczne są środki stricte siłowe.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.