EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By TagZGry
#1904047
Hej, Posiadam draga 157W jest już trochę porysowany nawet bardzo porysowany i pytanie jest takie czy jest jakiś sposób metoda aby pozbyć się rys odnowić go okleić pomalować i oczywiście jak to dokładnie i dobrze zrobić ?
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1904072
Zależy z jakiego materiału wykonany jest mod. Części metalowe/aluminiowe da się wypolerować, bądź wykonać piaskowanie. Osobiście wole piaskowanie, ale to kwestia gustu. Na boki możesz na przykład zrobić/zamówić naklejki. Poczytaj o specjalnych gąbkach o różnych stopniach ziarnistości i do dzieła. W internecie na pewno znajdziesz masę przydatnych tutoriali. :)
By TagZGry
#1904078
Generalnie wiem jakie są sposoby, ale chodzi mi konkretnie o draga, zauważ że drag z jednej strony ma tak jakby kauczuk i też dodam że próbowałem pastą polerską ale to bardziej zdziera farbę do metalu niż poleruje, potrzebuje konkretnie pomocy do draga
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1904082
Chyba widziałem nalepki na te boczne ścianki od tego moda. Poszperaj dobrze. Z renowacją gumowatych powierzchni jest problem, to fakt.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.