EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By SharkM4X
#1902575
Jaki premix/y do max 35zł polecacie?
By Maskota
#1902597
Virtus

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By adiif1
#1902612
Maskota pisze:Virtus

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Przecież virtusy to dno dna
Wylałem 4 butelki do zlewu bo przesada była


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Nautilus
#1902624
Przyłączam się do pytania o tanie a akceptowalne jakościowo premiksy. Oczywiście na forum są ich opisane dziesiątki, ale takie podsumowanie pod kątem przystępności cenowej nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1902625
Premixy Halo. Wapowałem Sub Zero i Malibu.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1902626
Inawera ma 6 smaków, bardzo przyzwoita jakość w stosunku do ceny.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1902627
SuwMar pisze:Inawera ma 6 smaków, bardzo przyzwoita jakość w stosunku do ceny.

O właśnie, zapomniałem o Inawerze *GOOD*
Dodam tylko i pewnie @SuwMar to potwierdzi, że nie są to premixy na bazie słodzika, jak większość i praktycznie nie syfią grzałki i waty.
By Baryua
#1902630
adiif1 pisze:Przecież virtusy to dno dna
Wylałem 4 butelki do zlewu bo przesada była

Bez przesady. Virtus nie jest majstersztykiem, ale niektóre smaki ma dużo smaczniejsze niż dwa/trzy razy "lepsze" (droższe) premixy, które smakują głównie cukrem, gdyż mają w składzie kupę słodzika i podobnego syfu. Dlatego mimo wszystko uogólniając - cena = jakość. Virtus + trzy/cztery szoty to ok. 30-34 zł za 110-120 ml liquidu, czyli półdarmo, więc co najmniej zabawnym jest szukanie świetnego smaku na tej półce cenowej. Jeśli chcesz uzyskać dobry i niedrogi liquid to zacznij mieszać na aromatach - to bardzo prosta czynność, liquid wychodzi tańszy niż nawet Virtus, a smak będzie o niebo lepszy od "najlepszych" (najdroższych) premixów.
By Maskota
#1902644
adiif1 pisze:
Maskota pisze:Virtus

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Przecież virtusy to dno dna
Wylałem 4 butelki do zlewu bo przesada była


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wylałeś 4 virtusy na rzecz wapowania pewnie Mr. Vicksa który po jednym baniaku robi szmate z waty, no ale co kto lubi ;) Wszelkie ulepkowo chłodzikowe premixy nie mają u mnie prawa bytu a Virtus świetnie się sprawdza gdy kończą się moje mieszanki a dopada mnie leń na mieszanie. Jakość w stosunku do ceny jest jak dla mnie conajmniej dobra, smak przyzwoity a wata po kilku baniakach nadal czysta ;)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Sylwusia21092
#1903153
Jak owocowe z chłodzikiem to geometric frozen gruszka i Aloes pyszne. Izi pizi cukierki pudrowe słodkie i tez dobre. Premixy od daddy vape. Mam brzoskwiniowa herbatę pyszna. Jak deserowe to nana shake custad crew a jak coś cięższego to pistacja. Mam jeszcze inne z tej serii, ale czekam aż się przegryza. Może coś z mono albo duo?
By misiojedzie
#1903571
Six66 Clown
Six66 Monster
Pan Chmurka Zitron (deserówka)
Moje top 3.
By Dizeed
#1903650
The Bomb a smak to Green Blast 80ml premixu i 2x moc dolałem za 35zł zdziwiłem się. Bardzo dobra mieszanka aloesu, zielonej herby i tropikalnych owoców, wcale nie czuć cierpkości (byłem gotów na to ryzyko) pozdrawiam i potestuję od nowego miesiąca coś od The Bomb i podzielę się :) pozdrawiam !
By misiojedzie
#1903654
To napisz bo też jestem ciekawy. Bombs jest w super cenie, green blasta też próbowałem, był ok ale jednak w mojej czołówce premixów się nie zmieścić ;)
Z aloesem jest bardzo dobry Duo Aloes Mięta.
By vaping snorlax
#1904812
Spróbuj czegoś z #tag'ów albo Duo od miśków. W tej cenie lepszego wyboru raczej nie ma.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
By pychmen
#1905015
Sam mam zasadę, że nie kupuję premixów w wyższej cenie niż 30pln za 60ml.

Z mojego absolutnego topu dwa:
- Squizzy Lemon Ice Cream Waffer
- BeMy Juice Custard Crew Nananana Shake

To są moje absolutne tzw. must have. Mimo wszystko cały czas szukam czegoś nowego.
By Henek
#1908746
Polecam premixy Hee Gangsta, albo też Szybcy i Smaczni, mnie do tej pory smak się nie znudził, 20-21 zł kosztują
By Zajarana
#1911093
Polecam Shapes of Vapes , moje ostatnie odkrycie :) mój faworyt to obecnie Orbit Millions lekko słodka mięta, dla mnie extra, przyznaje jednak że nie próbowałam jeszcze wszystkich smaków więc nr 1 może się zmienić :)
Awatar użytkownika
By Gontar
#1913044
Ja się może podepnę pod temat, żeby nie śmiecić.

Znacie może jakieś tanie premixy, dostępne alle... najlepiej po pierwsze żeby nie syfiły grzałki, czyli bez tony słodzików, po drugie żeby miały jakiś chłodzik, czy coś w tym stylu. Od czasu do czasu z liqueena kupowałem sobie Mango Smoothie i mi smakowało, więc jak może ktoś zna coś podobnego tylko że w premixie to byłoby super.
By piodos4
#1913046
Także polecam serie HALO. Premixy warte polecenia , w 100 ml butelkach. Mój the best to malibu.
By Frankosio
#1914853
Gontar pisze:Ja się może podepnę pod temat, żeby nie śmiecić.

Znacie może jakieś tanie premixy, dostępne alle... najlepiej po pierwsze żeby nie syfiły grzałki, czyli bez tony słodzików, po drugie żeby miały jakiś chłodzik, czy coś w tym stylu. Od czasu do czasu z liqueena kupowałem sobie Mango Smoothie i mi smakowało, więc jak może ktoś zna coś podobnego tylko że w premixie to byłoby super.

Polecam premixy INAWERA. 80ml płynu w butelkach 120ml za około 19zł, a można też trafić na promocje i jest jeszcze taniej.
Sześć smaków a każdy z deliktnym dodatkiem colady. Nie zawierają słodzika więc grzałka i wata czysta !!
Gdzie kupić ? Najlepiej założyć sobie konto na Inawera.com i brać bezpośrednio od producenta w sprzedaży wysyłkowej.
Awatar użytkownika
By DasNiko
#1914969
Spróbowałem raz Hippzów, wydałem na cztery butelki... 23.60zł.. Nie wiem, co ja sobie myślałem, kupująć "Premix" za 5.90, aczkolwiek szybko pożałowałem i reanimowałem mojego Mesh Pro RDA nową watą. Tobie również radzę tego unikać...

https://vapeclubpoland.pl/wp-content/up ... G_6587.jpg


Dobrym wyborem za to jest Selfie - do moich ulubionych należy Watermelon freeze. Polecam z całego serduszka :P

https://e-selfie.pl/wp-content/uploads/ ... rmelon.jpg

Heisenberg jest również dobrą opcją:

https://a.allegroimg.com/s1024/0c9e40/e ... 69302c47c4

Coś z linii GoBears (one chyba po 40zł są)

http://eplodz.pl/wp-content/uploads/2018/09/p.png

Tego jest multum, są gusta i guściki, w każdym razie do 35zł jest spory wybór :P

Wstawiłem linki do obrazków, bo forum wy*******iło mi jakiś błąd.
Awatar użytkownika
By pol
#1914970
Wstawiając dużą grafikę na forum używaj znacznika [obraz_800] (jest w menu BBCODE)

By Linekr2
#1918515
Mi ostatnio zasmakowały Juicy PUFF kosztują ok 30 złotych a smakują przyzwoicie :)
By Mateusz Vaper3524
#1920975
Premix Flush 40ml Kosztuję około 21 zl a jest nawet git

albo Premix GoBears - The X kosztuję 30zl jest naprawdę git
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.