EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1903385
Witam , jak w temacie proszę użytkowników w/w parownika , o praktyczne opinie na jego temat : za i przeciw . Noszę się już od tygodnia z zamiarem kupna tego parownika , czytam i czytam i zdecydować się nie potrafię. Zastanawia mnie tylko jeden fakt, a mianowicie że jest to nowość , a na naszym bazarku pojawia coraz więcej ofert sprzedaży Kylina M , czyżby coś z nim było nie tak ?
Ostatnio zmieniony 26 sie 2019, 16:01 przez hilton1, łącznie zmieniany 1 raz.
By misiojedzie
#1903464
w skrócie warto. zależy czego oczekujesz ale:

+BARDZO łatwo i szybko zrobić grzałkę dla kogoś doświadczonego, łatwo i szybko nauczy się też ktoś kto zaczyna z rta
+nic nie cieknie (chyba że się postarasz)
+ dobrze kopci przy stosunkowo niskich mocach

- (podobno) gorzej oddaje smak niż inne rta. ja porównania nie mam bo do tej pory używałem tylko sprzętu na grzałki sklepowe i od tych kylin jest duużo lepszy.
- nie jest to tank do absurdalnych mocy ok 100W lub wyżej typu SMOKi.

a dlaczego jest ich dużo na bazarku? podejrzewam że jak na każdym forum tematycznym w dziale kup/sprzedaj. część ludzi sprzedaje bo szuka czegoś innego z różnych przyczyn, część po prostu często przemeblowuje swoje kolekcje.

dodam że moja opinia może być trochę subiektywna bo jak pisałem to mój 1 rta.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1903504
A ja uważam że jest do d***.Miałem w tym samym czasie Kylin oraz Unity Profile i między pierwszym a drugim jest przepaść.Kylin wcale nie smaczy przez te durne górne napowietrzanie z jeszcze durniejszymi otworkami.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1903561
A Unity jest daleko za Damn Vape Doom. Czyli łańcuch pokarmowy jest taki - Kylina M wpitala Wotofo a Wotofo jest wpitalany przez Doom. I to by było na tyle :hat_low:



:drinkb
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.