EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By mariusz777
#1902795
Witam wszystkich. I może coś i ja napiszę . Mowa będzie o SX mini x class. Co niektórzy już to mają i myślę że sobie to chwalą. Do rzeczy. Sprzecik dostajemy jak każdy inny od SX mini w białym pudełeczku. W pudełku za dużo nie zobaczycie oprócz boxa, jest tam instrukcja, zapasowa uszczelka do zbiorniczka i kabelek do ładowania. Po wyciągnięciu boxa poczujecie moim zdaniem kawał dobrej roboty. Jak widać jest tylko jeden przycisk, przycisk zasilania takia sam jak w SL Class. Ten też przycisk chodzi sobie barszo przyjemnie. Jedziemy w dół to znaczy do ekranu . Ekran dotykowy bardzo przejrzysty i bardzo przyjemny w użytkowaniu. Moja skromna opina co do tego wyświetlacza jest taka, napewno lepsza od produkcj Asmodusa. Funkcje ekranu czy tam boxa takie same praktycznie jak w Yihi 550j z dodatkową obsługą automatycznego podawania liquidu. I tak przechodząc do tej opcji auto squonk, to nie jest w pełni automatyczny jak się wydawało z pierwszych recenzji na forach czy Youtube . Żeby tej funkcji można było używać i nazwać "auto squonk " trzeba najpierw wszystko sobie poustawiać . I tak od początku,żeby ten auto squonk działał poprawnie to musimy na początku wybrać sobie jakieś RDA czy RDTA z pinem BF.Jak już coś wkrecimy w konektor, a możemy coś bardzo małego aż do rozmiarów Valhalli. No dobra mamy już coś wkręcone to musimy sobie zrobić jakieś grzałeczki, w moim wypadku grzałkę bo tak lubie. Jak już to mamy to po kolei wata, to taka kto jaką lubi. I powoli dochodzimy do sedna, jak to ustawić żeby jakoś to działało. Jak zauważyliście na wszystkich recenzjach to wkręcają atomizer coś tam ustawią i już super działa. Nie,nie. To tak nie działa. Prawda jest taka że chwilę trzeba poświęcić żeby ten auto squonk ustawić. Wiele rzeczy ma wpływ na to jak podawanie liquidu ustawić żeby było dobrze. Na początek Waty, mniej "W"mniej liquidu do podawania i odwrotnie. Następnie atomizer, baza niska, studzienka płytka, ustawiamy mniejszą ilość podawania liquidu i odwrotnie . I liquid czym gęstszy to tak samo trzeba się pobawić z ustawieniami. To tak w skrócie, bo wszystko to użytkownik musi sam indywidualnie pod siebie ustawić. No ale jak już się to ustawi to możemy się cieszyć z tego że box podaje nam liquid do atomizera To tak na koniec podsumowując. Sx mini X wart jest swojej ceny, tańszy od G Class, ja osobiście kupiłem go za 173€, YIHI 650J po krótkim używaniu mogę stwierdzić że jest lepsze od już przestarzałej elektroniki 550J. Coś tam nabazgrałem Jak nic z tego nie zrozumieliście to pytajcie o więcej
PS. Jak narazie bawię się z tym boxem świetnie Obrazek

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
By mariusz777
#1902801
Jak się nie umie obsługiwać to potem są takie skutki. Jak napisałem ekran działa bez najmniejszego problemu,Haze to chyba ma wybitne uzdolnienia co do sprzętu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
By joloass
#1902806
Zdenerwowal sie chlopak, poniewaz mod nie kosztuje 50 dolarow. Wydal na niego trzy trzy razy wiecej, zas w zamian jego zdaniem otrzymal bilet w jedna strone na regres do chinskiej krainy tanich niedorobek.
Szale goryczy przelal imitujacy carbon laminat :?

Pomijajac ocene i autentycznosc jego tolerancji na stres, w jednym moge sie z nim zgodzic; w jakim celu zastapili bardzo sprawnie dzialajacy i przyjazny dla uzytkownika mechanizm regulacji joystickiem malych rozmiarow ekranem dotykowym ?
Strzal w kolano to malo powiedziane. Jakies tapety - cuda wianki, komu to potrzebne ...
Po co zmieniac cos bliskiego idealowi, w pogoni za przerostem formy nad trescia :evil:

Obrazek
* wyswietlacz SX Mini SL Class + SX Mini MX Class

Tego sie uzywa i dosc czesto, a nie maca, personalizuje i podziwia ! Przejrzystosci, funkcjonalnosci i niezawodnosci nie zastapi jakis obrazek z mozliwoscia ingerencji w jego tresc za pomoca wlasnego palca :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 20 sie 2019, 21:41 przez joloass, łącznie zmieniany 14 razy.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1902809
@mariusz777 generalnie szacun za chęci. To miłe, że czasami komuś się chce ot tak, po prostu. Jeśli chodzi o formę, to jeden wielki chaos w tym poście widzę, ale jeśli ja zrozumiałem treść, to każdy powinien, więc mojego drobnego czepialstwa stało się zadość ;)
By mariusz777
#1902813
Cinmar pisze:@mariusz777 generalnie szacun za chęci. To miłe, że czasami komuś się chce ot tak, po prostu. Jeśli chodzi o formę, to jeden wielki chaos w tym poście widzę, ale jeśli ja zrozumiałem treść, to każdy powinien, więc mojego drobnego czepialstwa stało się zadość ;)
Recenzentem z top Youtube nie jestem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
By mariusz777
#1903315
joloass pisze:Zdenerwowal sie chlopak, poniewaz mod nie kosztuje 50 dolarow. Wydal na niego trzy trzy razy wiecej, zas w zamian jego zdaniem otrzymal bilet w jedna strone na regres do chinskiej krainy tanich niedorobek.
Szale goryczy przelal imitujacy carbon laminat :?

Pomijajac ocene i autentycznosc jego tolerancji na stres, w jednym moge sie z nim zgodzic; w jakim celu zastapili bardzo sprawnie dzialajacy i przyjazny dla uzytkownika mechanizm regulacji joystickiem malych rozmiarow ekranem dotykowym ?
Strzal w kolano to malo powiedziane. Jakies tapety - cuda wianki, komu to potrzebne ...
Po co zmieniac cos bliskiego idealowi, w pogoni za przerostem formy nad trescia :evil:

Obrazek
* wyswietlacz SX Mini SL Class + SX Mini MX Class

Tego sie uzywa i dosc czesto, a nie maca, personalizuje i podziwia ! Przejrzystosci, funkcjonalnosci i niezawodnosci nie zastapi jakis obrazek z mozliwoscia ingerencji w jego tresc za pomoca wlasnego palca :mrgreen:
Brawo Ty Geniusz w swoim rodzaju

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
By joloass
#1903335
Niestety nie rozumiem przeslania, albo jak wolisz znikomej tresci tej twojej wypowiedzi :roll:
By mariusz777
#1905175
joloass pisze:Niestety nie rozumiem przeslania, albo jak wolisz znikomej tresci tej twojej wypowiedzi :roll:
Tu nic nie trzeba rozumieć, to trzeba zobaczyć i przetestować a potem oceniać. Miesiąc testów i mogę powiedzieć że nie jest to jakaś chińszczyzna którą się pobawić i wyrzucić do kosza. A co do joysticka w tym wypadku jego braku w Class,nic się nie zmienia pod względem funkcjonalności tego boxa. A co do tapet, obrazków jak się komuś to nie podoba to może sobie czarny ekran ustawić i po problemie. Nie widze sensu czepiania się takich szczegółów tym bardziej że to są rzeczy które napewno tego czy innego boxa napewno nie oszpecają. Pozdrawiam użytkowników SX mini X i nie tylko

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1905185
Jak z obsługą squonka, wiem że to się wszystko automatycznie dzieje, ale wszystko tam ok? Że ustawisz pod siebie i robi robotę? Jaka tam jest pojemność tego zbiorniczka i mniej więcej na ile Ci to wystarczy przy jakiej mocy.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By andrzejmistral
#1916023
mariusz777 robiłeś jakiś upgrade moda ?
Jak tak, to w jaki sposób ?
Mi nie łączy się z androidem, a programu na PC chyba nie ma
Awatar użytkownika
By Pesio
#1916025
Ale masz jakiś komunikat? Czy po prostu nie ma połączenia bluetooth?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By andrzejmistral
#1916138
Teraz łączy się prawie za każdym razem :)
Muszą popracować nad aktualizacją , bo na razie średnio to chodzi
Na Pc chodzi z X Classic
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.