EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By shirto
#1901596
Witam, ostatnio zauważyłem dziwny dźwięk wydobywający się z mojego Sabera. Dźwięk pochodzi z okolic wyświetlacza i jest takim jakby cichym "brzęczeniem", mógłbym to porównać to bardzo słabego strumienia wody lecącej z kranu. Zmieniałem akumulatory i nic się nie zmienia. Zastanawiam się co to może być i czy mogę bezpiecznie używać moda.

ps. Dźwięk słychać tylko, gdy wyświetlacz jest włączony, po uśpieniu od razu znika.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1903186
Ja również zapytam o swojego. Otóż mam taki problem, że jeśli naśladowanie baterii wpadnie choćby o jedną kreskę, to po kilku sekundach rurka wchodzi w tryb oszczędzania energii - po naciśnięciu przycisku fire mod dopiero się włącza i widzę logo wraz z wersją oprogramowania.

Czy ktoś z Was wie w czym problem? Chyba że ten typ tak ma? Ewentualnie czy istnieje możliwość, aby wyłączyć to "udogodnienie"? Dzięki!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Maciejko
#1903228
@shirto jeżeli działa normalnie to moim zdaniem nie ma się czym przejmować. W elektronice często może "brzęczeć" jakaś cewka, która się tam znajduje.

@kabacina z tego co mi wiadomo, to ten typ tak ma. Nie da się z tym nic zrobić. Musisz po prostu częściej brać bucha, tak żeby nie zdążył się wyłączyć. :D
Awatar użytkownika
By kabacina
#1903234
Maciejko pisze:@shirto jeżeli działa normalnie to moim zdaniem nie ma się czym przejmować. W elektronice często może "brzęczeć" jakaś cewka, która się tam znajduje.

@kabacina z tego co mi wiadomo, to ten typ tak ma. Nie da się z tym nic zrobić. Musisz po prostu częściej brać bucha, tak żeby nie zdążył się wyłączyć. :D
Masakra...

Dzięki za odpowiedź

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1903272
U mnie w Cuboidzie piszczy, a w Espionie tyka jak w zegarku kiedy przykładam ucho. :D
Awatar użytkownika
By kabacina
#1903376
Daje Wam update że ten typ nie do końca tak ma - teraz znowu nie wchodzi mi w tryb czuwania i śmiga cały czas także śmieszny jest bo robi co chce. Ale i tak go lubię bo fajna rureczka

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Maciejko
#1903415
A to ciekawa sprawa. Cóż, oby Ci działał jak najdłużej w ten sposób, bo wiem jakie to jest irytujące. :D
Awatar użytkownika
By kabacina
#1903432
Maciejko pisze:A to ciekawa sprawa. Cóż, oby Ci działał jak najdłużej w ten sposób, bo wiem jakie to jest irytujące. :D
Podejrzewam że jak wymienię aku to będzie pozamiatane hehe

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edit: no i miałem rację, bo na połowie akumulatora ijoy zaczął oszczędzać energię

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.