EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Zbycho89
#1903211
FO.MO : BLUE

Dziś rozpisze się na temat nowej serii, dostępnej w sieci fał ce pe.

Seria fomo już ma 3 smaki w swojej ofercie, czyli czerwony, żółty i zielony . Niebieski jest smakiem z drugiej serii, którą ja pozwolę sobie wam przybliżyć.

Butelka standardowo gorilla. Dostajemy 50ml gotowe premixu z miejscem na jeden shot nikotynowy. Maksymalna moc, jaką uzyskamy to jest 3mg końcowego produktu.

Najpierw zapach: wącham i jedyne co czuje to truskawkę na pierwszym planie, po której pojawia się coś(czego bliżej nie jestem w stanie wyczuć) co daje efekt jakby poziomki ?!?

Przejdźmy zatem do smaku. Pierwszy buszek potwierdza mnie, że jest tam truskawka. Coś mi jednak nie daje spokoju. Jeden drugi i kilka buchów dalej. W końcu wiem, że jest tam pomarańcza, która jest podbita delikatnie kwaśnością cytryny podczas wypuszczania pary.

Nie wszyscy pewnie pamiętają, ale przypomina mi to cukierki pudrowe, które za dziecka jadło się, z witaminą C. Nazywamy się one CIUT?

To tyle. Podsumowując w przeciwieństwie do pierwszej serii, ten płyn jest dla mnie jak najbardziej udany i jestem happy, że on jest na półkach.

Cena: 34.90 za 50ml produktu.

Jest to jak najbardziej udana cena do bardzo udanego premixu.Obrazek

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.