EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Shanet
#1903191
Witam
Mam problem ze swoim pierwszym papierosem. Odrzucając normalne fajki zakupiłam smoka Prince v12. Kompletnie nie jestem w temacie co do efajek dlatego proszę was o pomoc. Od początku mam z nim problemy. Najpierw ciągle lejący się liquid i po zmianie wszystkich uszczelek na nowe problem ustąpił na jakiś czas. Od wczoraj znów zaczęlo się to samo, liquid cieknie przez airflow jak głupi w dodatku jest brązowy (nie wiem czy to normalne bo przy pierwszym problemie nie zwróciłam uwagi na kolor choć wydaje mi się że brązowy nie był). Już wszystko usyfiłam przez ten liquid. Cieknie co jakiś czas i ulatnia się go dość sporo. Szczególnie jest to odczuwalne kiedy już chwilę go palę, wtedy leci jak strumień.
Nie wiem czy grzałka ma z tym coś wspólnego ale w sklepie doradzili mi grzałki mesh max z którymi też na początku miałam problem. Poradzicie mi gdzie leży problem z tym efajkiem?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1903247
Przed zakupem swojego pierwszego E czytałem forum 3 miesiące, dopiero z wiedzą kupiłem i nie żałowałem.
Teraz jest moda na gotowca, czyli pytanie co warto za daną kwotę.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.