EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Sylwusia21092
#1903080
Witam. Pomocy szukam zasilenia na dwa akumulatory do 250zl za samego boxa. Z dobra elektronika względem ceny i żeby się nie popsuł po jednym upadku i klapka nie miała luzów i tez podczas upadku żeby nie rozsypał się na czynniki pierwsze.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1903086
Sylwusia21092 pisze:Witam. Pomocy szukam zasilenia na dwa akumulatory do 250zl za samego boxa. Z dobra elektronika względem ceny i żeby się nie popsuł po jednym upadku i klapka nie miała luzów i tez podczas upadku żeby nie rozsypał się na czynniki pierwsze.GEEKVAPE AEGIS LEGEND
WISMEC TINKER 2
SMOANT CHARON MINI
SMOANT NABOO
SMOANT TAGGERZ
DOVPO NICKEL
DRAG 2 PLATINUM
DRAG 157W
VOOPOO VMATE 200
VOOPOO X217
VAPORESSO REVENGER X
VAPORESSO LUXE S
VAPORESSO GEN
AUGVAPE VTEC 1.8
JOYETECH ESPION 200
EVIC PRIMO 228
TESLA WYE 200
TESLA P226
TESLA NANO 120
TESLA PUNK 220
TESLA POKER
THINK VAPE THOR
VAPOR STORM SUBVERTER
VAPOR STORM STORM 230
BOXER V 2.0 188
UWELL CROWN 4
WISMEC RX 2/3
WISMEC SINUOUS RAVAGE
WISMEC RX 2
WISMEC RX GEN 3
WISMEC PREDATOR
IJOY CAPTAIN PD 270
IJOY MYSTIQUE
IJOY SHOGUN
VANDY VAPE SWELL
DEJAVU DJV D7
ASMODUS MINIKIN V2
ASMODUS REBORN 167
ASMODUS MINIKIN BOOST
ISTICK MIX 160
ELEAF ENVOKE
EHPRO COLD STEEL 200
COOL VAPOR STAN
RINCOE MECHMAN 228
JOYETECH ESPION TOUR

I z tej listy te najbardziej wytrzymałe ( chociaż nie wiem dlaczego chcesz tym rzucać :lol: ) to - Aegis Legend i Wismec Tinker 2, jednak do Aegisa potrzeba raczej dużej, męskiej dłoni bo to relatywnie bardzo ciężki i duży mod, mało poręczny ale fakt że wytrzyma wiele - zanurzenie pod wodą, upadek z 2 metrów, kurz, piasek...( IP67 ).
Wismec Tinker 2 jest prawie tak samo odporny ( prawie :wink:, chociaż również zgodny z normą IP67 ) ale bardziej ergonomiczny, przyjazny.

Poza tym to z tych trochę mocniejszych ( nie znaczy że najlepszych, mogą być również z odpornego ABS-u ) - Voopoo X217 *, Joyetech Espion Tour, Tesla p226, Tesla Wye 200, Tesla Punk 220 ( ciężka i duża ), Dejavu DJV D7 **, Vaporesso Gen*, Ehpro Cold Steel 200* *. I trzeba również pamiętać o marce Asmodus* * ( powyżej wymieniłem kilka z nich ), są bardzo cenione, ich elektronikę uznaje się za referencyjną ale raczej bym nimi nie rzucał ( stosunkowo najbardziej odporny powinien być Boost ). Dorzuciłbym z chęcią mody Voopoo z serii - Drag ale z tymi nowymi, będącymi teraz w sprzedaży jest jeden problem - niestety farba schodzi z nich bardzo szybko, już po tygodniu mogą wyglądać niespecjalnie. Gwiazdką wyróżniłem te zasilania które osobiście ( ja i tylko ja ) uważam za najlepsze...a dwie gwiazdki przyznałem mistrzom świata :mrgreen: . W tej elitarnej grupie mógłby być jeszcze Geekvape Aegis Legend ale ten przypadek opisałem na samym początku, raczej nie dla kobiet i mężczyzn o mniejszych, drobnych dłoniach.
:drinkb
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1903122
Polecam Joyetech Espion. Bardzo solidnie wykonany i możliwość wgrania customowego softu. Polecam!
By Sylwusia21092
#1903136
]Bardziej chodziło mi o to jak by mi spadł z biurka, stołu albo wyleciał z rak :D Sama brońcie panie bym nie rzucała :)

Legend nie chce, podobno geekvape ma słaba elektronikę
Co do draga to już bym sobie zamówiła jedynkę, ale podobno dwójka ma lepsza elektronikę i więcej opcji niż jedynka.

Co do wymienionych to właśnie Vaporesso Gen, Cold steel 200 mi się mega podobają :D

Jeszcze oglądałam filmiki ze voopoo x217 nie jest tak porządnie zrobiony i łatwo go uszkodzić albo, że parownik zamontowany na nim może się gibać
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1903137
Joytech Espion jest właśnie tym czego szukasz... Ma wygodną klapkę od spodku na akumulatory, dzięki czemu po pewnym czasie magnesy nie odpadną. Jest to na prawdę bardzo solidna konstrukcja. Do tego dochodzi możliwość modyfikacji softu od NFE team.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1903143
Sylwusia21092 pisze:]Bardziej chodziło mi o to jak by mi spadł z biurka, stołu albo wyleciał z rak :D Sama brońcie panie bym nie rzucała :)

Legend nie chce, podobno geekvape ma słaba elektronikę
Co do draga to już bym sobie zamówiła jedynkę, ale podobno dwójka ma lepsza elektronikę i więcej opcji niż jedynka.

Co do wymienionych to właśnie Vaporesso Gen, Cold steel 200 mi się mega podobają :D

Jeszcze oglądałam filmiki ze voopoo x217 nie jest tak porządnie zrobiony i łatwo go uszkodzić albo, że parownik zamontowany na nim może się gibaćGeekvape ma znakomitą elektronikę na tle innych budżetowych modów, nie porównuję więc tego z DNA czy z Yihi.
Jeżeli coś gorzej działa to wgrywasz nową wersję, robisz upa prosto z kompa. Obok Asmodusa, Voopoo, Smoanta i Dejavu ma najlepsze bebechy w tej grupie cenowej. Problem z Legendem jest tylko taki że jest relatywnie wielki i bardzo ciężki, poza tym milion zalet.

Dragi, tu jest problem z farbą chyba że znajdziesz model sprzed 1 -2 lat, późniejsze mają problemy z powłoką. Kilka dni i cały obdrapany. Elektronika, Gene Chip - jak najbardziej w porządku.

Vaporesso Gen i Ehpro Cold Steel zbierają dobre recenzje, chip gorszy niż w Dejavu ale wstydu chyba nie przyniosą.:drinkb
By Sylwusia21092
#1903150
No na nie odpadające klapce bardzo mi zależy. W dragu chyba jest taka „luzna”

Eleaf mix warto się zainteresować? Znajomy polecał ze względu na balancer i usb typu c ale czy elektronika jest lepsza od innych boxow od Eleafa

Dejavu to ten czarny tylko ładny. Dotyk w boxie bardzo zjada baterie?
Awatar użytkownika
By Superlux
#1903154
Mix dopiero co się komuś spalił...z nieznanych powodów *BOJE SIE* .

Ja sobie myślę że w ok 250 plnów to nie ma się co zastanawiać tylko brać jakiegoś Asmodusa i po zabawie. Asmodus ma szacun na dzielni, o tym wie każdy :mrgreen: .:drinkb
Przyjemna atmosfera

Mam do zaoferowania fajne noclegi w pensjonacie cz[…]

Jak myć ręce? Instrukcja mycia rąk [obraz_800[…]

Exceed d19 pytanko

Witam dzis za kupilem d19, właśnie go podłączyłem […]

Adam M czyli Haze na YT Krótki przegląd pa[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.